Jump to content

scorpionpl11

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  55m 12s

Community Reputation

4 Neutralny

About scorpionpl11

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Nick
  RidiWP
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, istnieje pewien problem dotyczacy misji. Dokładnie chodzi o komendę !misje pisana z dużej litery (!Misje). W ty drugim wypadku nie jest wyświetlane menu misji co jest irytujace dla pewniej części graczy wpisujacych ta komendę przez "!". Więc zwracam się z uprzejma prośba (jeżeli jest to możliwe) o zmianę umożliwiająca korzystanie z dowolnej opcji. Z góry dziękuje.
 2. Nazwa perku: WH Opis: Na początku rundy dostajesz granat taktyczny.
 3. @Tsumi przemyslalem to co napisales i częściowo masz racje, ale jest taka klasa jak pułkownik [p]: nieskończone leczenie, bardzo duże obrażenia, dwie dobre bronie, wykorzystam ja w celu porównania. Ta klasa może się leczyć bez zatrzymywania i chowania broni, gdzie medi-shot wymaga schowania broni co nie pozwala leczyc się podczas ostrzalu. W kwesti wskrzeszenia masz racje, wymaga to dopracowanie, które widać poniżej. Co do p90 to wiadomo ze kazda bron może denerwować ta czy inna osobę, ale wlasnie z tego powodu ta klasa nie ma żadnych dodatkowych obrażeń lub innych umiejętności bojowych i poprawiam statystyki tak, żeby postać była bardziej krucha. Chciałbym zaproponować nowa wersje w/w klasy i podziękować bardzo @Tsumi za krytykę. Czekam na dalsze opinie. Nazwa Klasy: Bojowy Medyk v.2 Opis: Może wskrzesić sojusznika 1 (+1 za kill) (max 1 ładunek), posiada 2 Medi-Shot (+1 co 50lvl'i) (max 4), Medi-Shot leczy 50 Statystyki: Int: 0 HP: -10 Wytrz: 0 Kondycja: 30 Broń: p90, nóż, (nie wiem jak to wygląda w kwestii technicznej, ale myślę, że można zostawić tę klasę bez pistoletu)
 4. @RyKoS Właśnie tak myślę widzac ile osob gra klasa e.sniper, oraz kierowalem sie tym zeby klasa nie irytowala innych graczy jak np. Oszust tylko zeby wywolywala pozytywne emocje (wskrzeszajac). Widzac jak ludzie wspominaja dobrym slowem starego medyka z p90 wpadlem na taki a nie innym pomysl. Uwazam ze ta klasa jako dodatkowy pretekst zeby jakis gracz kupil premium lub sp bedzie tylko na plus dla serwera.
 5. Nazwa Klasy: Bojowy Medyk [P] lub [SP] Opis: Może wskrzesić sojusznika 1 (+1 za kill lub asyste) (max 3 ładunki), posiada 2 Medi-Shot (+1 co 50lvl'i) (max 4), Medi-Shot leczy 50 +0.4 per int (max 70) Statystyki: Int: 0 HP: 20 Wytrz: -10 Kondycja: 20 Broń: p90, p250
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines