Skocz do zawartości

Mandrah

Użytkownik
  • Postów

    16
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mandrah

  1. Cześć. Nie słyszycie innych w cs'sie i zastanawiacie się dlaczego? -Jest to powód aktualizacji, którą wprowadzili, nie wiem po jakiego...chyba, żeby steamów wkur*ić. Tutaj macie link i postępujcie według poradnika (linki macie w opisie filmu): http://www.youtube.com/watch?v=xwy1jBhOV74 **Sam osobiście korzystałem z tego filmiku i wszystko działa** Inni mają po tym lagi, lub nie. Spróbujcie mi tam działa wszystko ładnie pięknie. by Mandrah.
  2. http://www.clker.com/cliparts/W/j/J/t/D/f/blue-rounded-with-number-3-hi.png - więc daję bez / Nie możesz użyć grafiki o takim rozszerzeniu na tym forum. Komunikat.
  3. Mandrah

    Mandrah wita.

    Pewnie już dostrzegli mnie na serwerze [cod], jednak wypada opowiedzieć coś o sobie tak jak wszyscy. Jestem Krzysiek, skończyłem aktualnie gim. i wybieram się do tech. inf. , a czy się dostanę to zobaczymy 4 lipca . W wolnych chwilach staram się uprawiać sport między innymi: piłka nożna, koszykówka, rowery - to wszystko z kumplami i tak dalej można wymieniać. No nic, cześć wszystkim Jeśli chcecie dodawajcie na steama, bo stoi otworem.
  4. Mandrah

    Wasze propozycje

    [Zwykła] Elektryk (jest prawie na każdym cod'dzie) m4 i piorun (+int) [Zwykła] Partyzant: p90 i zmniejszona widoczność. Mniej - więcej 80/255 widoku. [Zwykła] Szturmowiec: 2 podskoki i famas. (można dodać +3dmg z niego.)
  5. Mandrah

    Wywiad z Carly.

    Podoba mi się Masz ,,lajka''
  6. Mandrah

    Wasze propozycje

    Tak, bo sam Nią grasz. Akurat premki są dobre i nic zmieniać nie trzeba. - nie opłaca się to nie kupuj, bo Ja jakoś cały czas widzę z tą premką ludzi. Nie lubię osób, którzy tak postępują jak Ty. - wyrób se skilla i będziesz kosić, a nie płaczesz jak Cię terminatory cisną. + zgodzę się z MGotze, sekret jest zbyt PRO. Wbija koleś i cały team wycina.
  7. Jestem na NIE. Dlaczego? 1. Mały staż na forum, a na serwie widziałem Cię parę razy tylko. 2. Brak steama, a powiedzieć to każdy może, że nic nie używał. 3. Opisując siebie udowodniłeś, że robisz sobie jaja z tego podania. 4. Na serwie też nie wpadasz w oko. - przeciętny gracz, który wbija by pograć.
  8. Mandrah

    Sygnatura

    Typ Pracy: Sygnatura Wymiary: 320x120 - może być większa jak ładniej to wyjdzie. Render, Stock: Alucard: w grafice wystarczy wpisać i jeśli chodzi o wybór to dowolny. Tematyka: Zostawiam dla wykonawcy. Kolorystka: Czarny kolor, zlewający się z czerwonym. - jakoś tak. Można dodać jakiś niebieski, czy cuś. Inne: Napis Mandrah, gdzieś na sygni. - najlepiej wyróżniającym się kolorem.
  9. Mandrah

    Anime/Manga

    Amatorzy... Kiedyś jak Wy oglądałem te syfy i myślałem, że to najlepsze anime jakie świat ujrzał - jednak się myliłem. Oglądam / Obejrzałem wiele animek, jeśli chcecie to mogę wam coś polecić.
  10. Mandrah

    Wyzwanie

    Mi się tam 2 bardziej podoba
  11. Mandrah

    Podanie Kyuubi

    To może wypowiem się teraz Ja. Gracza owszem widać często na serwerze, jednak nie widziałem jakiejkolwiek pomocy ze strony tego gracza. On wbija pograć i wychodzi. Druga sprawa to taka, że wbił tam ok. 200lv i takiego rasha robi, że gracze którzy rozpoczynają swoją grę mają wysoką ustawioną poprzeczkę. - mówię z własnego doświadczenia. Dodatkowo posiadasz NS, a każdy wie, że nawet jeśli się nie używa tych haxów to jednak się je gdzieś tam trzyma na NS. Ostatnia sprawa to taka, że NIE MUSISZ informować CAŁEGO serwera, że SKŁADASZ podania na adma, bo dla mnie to jest bezsensu i podchodzi pod reklamowanie siebie. NIe mam nic do Ciebie, jednak zwaliłeś sprawę - nie przemyślając jej. NIE.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności