Skocz do zawartości

Dostalem Bana ale nie dostalem ssow ? Jak rozwiązać ten problem?


drzewko

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie..
Nick
 :Drzewko
Link do SSów : niestety nie ma ssow ponieważ Admin ich nie zrobil
Wycinek z konsoli:

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Drzewko 
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 
[AMXBans] Your IP : ' 46.174.224.51 ' 
[AMXBans] =======================================

Serwer : Call of Duty 350 lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban z takim powodem dawany jest automatycznie po zrobieniu screenów więc musisz je mieć. szukaj.

Myślisz ,  że jak bym je mial to bym pisal takiego posta? mam steam ale gram na nsie , ani na steam ani na ns nie ma zadnych ssow , wiec sory bardzo ale nie wiem co w takiej sytuacji zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, sski pewnie coś pokazały więc próbujesz coś kręcić może się uda... tak wygląda to z naszej perspektywy. ssy były ci robione więc musisz je mieć. szukaj. Brak ssów = Brak UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, chciałbym dodać coś od siebie, Killerek robił ss bo byłem wtedy na serwerze to po 1, po 2 "drzewko" skoro masz Steam to czemu grasz na NS? A po 3 http://www.speedyshare.com/jXpTE/bez-tytulu.bmp jako Dylo jakoś miałeś ss a teraz nie? Śmieszne... Przyznaj, że chciałeś pograć na WH i myślałeś, że ci się uda dostać UB.

 

Ps: Post pisany za pozwoleniem H@ więc proszę mi nie dawać warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, chciałbym dodać coś od siebie, Killerek robił ss bo byłem wtedy na serwerze to po 1, po 2 "drzewko" skoro masz Steam to czemu grasz na NS? A po 3 http://www.speedyshare.com/jXpTE/bez-tytulu.bmp jako Dylo jakoś miałeś ss a teraz nie? Śmieszne... Przyznaj, że chciałeś pograć na WH i myślałeś, że ci się uda dostać UB.

 

Ps: Post pisany za pozwoleniem H@ więc proszę mi nie dawać warna.

Wiesz co Ci powiem Drzewko jest moim sąsiadem korzystamy z lokalnej sieci w naszym miescie I na nieszczescie mamy takie samo ip , bylem przy tym jak drzewko dostawal ssy i we dwoch szukalsmy tych screenow ale ich nie ma ... najlepsze jest to ze ja tez mam tego bana i jak wchodze na server to mam wyciag z konsoli o banie z Drzewka nickiem.. Tak dostalem ssy i je mialem wrzucilem i po sprawie tylko , on ich nie ma .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu kręcicie/sz... 
 

 

Link do SSów : niestety nie ma ssow ponieważ Admin ich nie zrobil

, bylem przy tym jak drzewko dostawal ssy i we dwoch szukalsmy tych screenow ale ich nie ma ...

Więc w końcu dostał te ss'y czy nie?

 

 byłem już kiedyś w UB team na innej serwerowni i nie takie kity mi próbowali wcisnąć :] a ja jestem baaardzo dociekliwy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu kręcicie/sz...  

Więc w końcu dostał te ss'y czy nie?

 

 byłem już kiedyś w UB team na innej serwerowni i nie takie kity mi próbowali wcisnąć :] a ja jestem baaardzo dociekliwy 

Dylo pisząc że Admin nie zrobil ssow mial na myśli to że nie ma ich na komputerze , czytaj troszkę ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie czytam ze zrozumieniem to chyba twój "sąsiad" się pomylił... albo Ty

 nie pomyliłem się mówię jeszcze raz Wyskoczyla informacja "wstaw ssy na forum..." no to my szukamy szukamy i ich nie ma . dlatego też napisalem drugi temat żeby ktoś sprawdził Demko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu raz jest drzewko a raz  na forum?  Aaaa no tak, nie można być zalogowanym na 2 kontach jednocześnie... z jednego kompa

A co ma się jedno do drugiego? Powiesz mi jaki by był tego sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mamy XXI wiek na świecie istnieje wiele telefonów/tabletów i innych tego typu rzeczy przez które można się zalogować. ^^

zapraszam do konferencji na skype moj nick dylo1991 , drzewko2702 <- nick Drzewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tych ss'ów, są napewno.

Masz poradniki na google.

no ale ich nie ma . sprawdzalismy wielokrotnie nie ma żadnego pliku bmp na komputerze ze scereenem czy czymkolwiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności