Skocz do zawartości

Dostalem Bana ale nie dostalem ssow ? Jak rozwiązać ten problem?


drzewko

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie spamować

 

 

Ja za jakieś 30 min zacznę spr te demko z twojej gry,  do tego momentu masz czas na to aby wstawić tu ss. 

Czytasz wgl. od początku post ? bo nie wydaje mi się jeśli posiadał bym te ssy nie było by w ogóle tematu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje Mustafaa "A więc tak jak masz Win 7 to poszukaj.  Wejdz w folder moje dokumenty ( przeważnie nazwa konta) na pulpicie, daj organizuj -> opcje folderów i wyszukiwania -> widok -> i zaznacz pokaż ukryte pliki foldery i dyski. Teraz pojawi ci się folder AppData, wejdz tam i kliknij Local, nastepnie VirtualStore, potem program files, i tam będzie twoje archiwum valve, gdzie na 99% bedą twoje ssy."

 

Ziomeczku masz ss'y tylko nie umiesz ich znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje Mustafaa "A więc tak jak masz Win 7 to poszukaj.  Wejdz w folder moje dokumenty ( przeważnie nazwa konta) na pulpicie, daj organizuj -> opcje folderów i wyszukiwania -> widok -> i zaznacz pokaż ukryte pliki foldery i dyski. Teraz pojawi ci się folder AppData, wejdz tam i kliknij Local, nastepnie VirtualStore, potem program files, i tam będzie twoje archiwum valve, gdzie na 99% bedą twoje ssy."

 

Ziomeczku masz ss'y tylko nie umiesz ich znale

Dzięki Blaze wreszcie je znalazłem. Sory za zwłokę ale naprawdę nie mogłem ich znaleźć. I przepraszam za problem który poruszył całe forum ;P

Poniżej zamieszczam ss'y już bez wzoru.

http://speedy.sh/CpvYj/cstrike-polish.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Gracz Odbanowany.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności