Skocz do zawartości

Usunąć AutoBH


Crityourface

Usunąć AutoBH  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Usunąć AutoBH?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym temacie chciałbym zrobić głosowanie, czy zostawić AutoBH na serwerze czy usunąć, ponieważ wg. mnie one jest ZBĘDNĘ! Dlaczego? Ponieważ to Cs-CLASSIC.pl. A już nie ma prawie ŻADNEGO serwera Deathrun BEZ AutoBH. Według mnie, powinno się usunąć AutoBH ponieważ to jest Cs-Classic. KLASYCZNY Deathrun. Już nie ma prawie żadnego takiego.. A to było dopiero coś, deathrun bez AutoBH, zabawa na maxa, ludzie mówią przez mikrofon jakieś żarty śmieją się itp itd, i wg. mnie jest lepsza atmosfera, a nie spinanie sie i przechodzenie mapki w 10 sek. A i najważniejsze wywalić wszystkie klasy, to ma być klasyczny DR :D

Glosujcie, i przemyślcie to, jak DR mógłby OŻYĆ. Ludzie szukają takiego DR wszędzie się pytają o IP chodżby jakieś zapytaj.onet itp. Jest tego PEEEŁNO.

Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: /closeJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności