Skocz do zawartości

Ban :O


KaraMustafaa. ;3

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana , nie wiem czy sie śmiać czy płakać . Wbijam se na serwa i nagle mnie o wh +aim'a osądzają no to ja mówię " no tak ja na aktywie jestem , wh aim +sh fighter jescze "  i nagle :

 

[AMXBans] ===============================================[AMXBans] You have been banned from this Server![AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Reason: 'demko na forum(wh) tam wyjasnij'[AMXBans] Duration: 'permanently'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:53700132'[AMXBans] Your IP: '212.244.50.58'[AMXBans] ========================================

 

O Co wam chodzi ? Pozdro dla admina banującego jak teraz widział jak chituje to niech ss'y walnie a nie bana odrazu , nie kminie . : O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bana nalozylem ze wzgledu na ten temat: http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/10366-karamustafa/#entry57735 , musisz wyjasnic to tutaj ja zrobilem tylko swoje. Dziekuje za pozdrowienia rowniez pozdrawiam

 

 

@Tak jak blaze napisal rezerwacja nicku jest kompletnie darmowa i pomaga unikac tego typu rzeczy.

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już Ci mówie o co chodzi (pisałem Ci o tym na Sb dzisiaj przed tą sytuacją).

Na serwer wchodzi ktoś o twoim nicku i czituje.

Zarezerwuj sobie nick(DARMOWO), aby uniknąć takich rozczarowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah a co mam wyjaśniać ? hahah kur*a co może mam wam podać ip , steam czy ch*j wie co .. jak nie wiem kto wbija mi na nick może ty ty rybak może kto inny skąd mam wiedzieć .... trzeba by mi było odrazu perma dać z powodem "dowidzenia" bo jak mam dostawać bany "ja" za podszywke kogoś innego to podziękuje ..

Dobra zarezerwuje ale po co mam to robić jak mam bana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piero... człowieku zchilluj trochę... Skąd Rybak miał wiedzieć, że to Ty czy podszywka.

W twoim interesie jest to zrobić bo sytuacja bedzie sie powtarzała. Narazie masz UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności