Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa: [XXL] Morderca

Opis klasy: 1/3 m3, 1/3 deagle, 1/1 scout, 1/2-3 na detonacje po śmierci, 30/255 na kosie, (nic z kosy,  na kucaka odpada bo ma scouta i będzie kamp + ta słaba widzialność) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na klase XXL w sam raz.

Kozak, nie przytakiwuj czy podoba ci się moja klasa / perk czy nie, czy jesteś za, pisz swoje propozycje albo poprawiaj mnie, może coś ci się nie podoba w tym co pisze .. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa xxl czy nie xxl klasa ta jest za dobra , wiem jak dziala dgl 1/5  z 1/3 bd masakra. A detonacja po smieci moze crashowac czasem serwer jesli bedzie w zbyt duzej ilosci perkow , klas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa: [XXL] KomandoOpis klasy: 1/1 awp 1/3 deagl + 1skok widoczność 40/255 na broniach i wybucha jak ktoś w niego strzeli i do okoła siebie ich zabija /

Bronie; awp,deagl,nóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez detonacji, dodać że widzi wrogów na radarze. Będzie

 

 

1/1 scout, 1/3 m3, 1/4 deagle, widzi wrogów na radarze. 30/255 na kosie (nic z kosy)

Nazwa klasy: [XXL] Morderca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bardziej mi tutaj zależy na jednej klasie s.premium (11,07 zł) niż te za 30,75 bo kiedyś też była klasa druga i nikt nią nie gral, a magik to klasa która jest bardzo dobra, ale da się z nią walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S. premium za 11 zł ? Chodzi ci o Premke ? 

 

Nazwa klasy: [Premium] General

Opis klasy: 1/9 usp, 1/1 awp, 1/10 mac 10 , 2 miny 

Dodatkowy opis: brak rozrzutu broni, 60/255 widoczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To tak, bez tego mac i może być tylko 1/10 z usp bo wtedy będzie lepszy niż mistrz lunety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie niewidka , na awp , scoucie itd bedzie tylko pomagac kampic nic wiecej ^ ^ dlatego niewidka powinna byc glowie dla klas ktore sie porusza czyli magik , geniusz itd. bez awp czy tez scout

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Można zrobić tak (bo i tsak nie chce mi się blokować znowu perków na tą klasę by nie bugować jej)

Nazwa klasy: [Premium] General

Opis klasy: 1/8 usp, 1/1 awp, 1/10 mac 10

Dodatkowy opis: brak rozrzutu broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję naprawę konsolki do dodawania inty, hp, wytrzymałości i kondy ponieważ jak np. mamy 100 punktów do rozdania i będziemy mieli wybraną opcję np. 1000/5000 to nie doda nam nic i na czacie napiszę że jest już full. Taki oto mały błąd ale będzie milsza gra.

 

Oczywiście ten problem jest wtedy gdy np. mamy 38000 HP i mamy opcję 5000 lub 10000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klasy: [XXL] RamboOpis klasy: 1/1 awp 1/1 automatyczna detonacja i zabija wszystkich do okoła 3 skoki Dodatkowy opis: widoczność 35/255 na broniach 

 

To jest jednak klasa xxl to tak moze być

 

 

Nazwa klasy: [XXL] Nygus Opis klasy:  1/4 xm10 1/2 he 3 skoki 1/1 scoutDodatkowy opis: 40/255 widoczności na broniach 

 

 

 

Nazwa klasy: [XXL] MagikOpis klasy:  1/1 ppm 3 skoki  1/4 z m3Dodatkowy opis: widoczność 30/255 na broniach i kosie

 

To Tyle Z Mojej Strony te premki xxl powinny mieć jakieś lepsze żeczy anie , że super premium jest lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

XXL będzie jedna.

Postaram się przed wyjazdem (ale może być po powrocie) wgrać nowy sezon i na pewno nie będzie tam 2 XXL tak jak teraz.

Ma być tak :4 PREMKI za 11,07

2/3 za 23 

1 za 30 

 

 

Z opóźnieniem ale zawsze:

Nazwa klasy: [Premium] General

Opis klasy: 1/8 usp, 1/1 awp, 1/10 mac 10

Dodatkowy opis: brak rozrzutu broni

Ta klasa zaraz będzie, a ja od jutra zaczynam robić nowy sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności