Skocz do zawartości

Kula ;) Podanie na Admina


Kula :)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: 

[Only DD2] Cs-Classic.pl CLASSIC]

 

2. Nick: Kula ;)
 

3. Imię: Kamil
 

4. Wiek: Skończone 18 lat
 

5. Znajomość Amxx(0/10): 8/10 (szybko się uczę)
 

6. Mikrofon(Tak/Nie): Jest :D
 

7. Składka(Tak/Nie): Potrzebuje więcej info.
 

8. Czas spędzony na forum:

  • [*]
Time Online 4h 39m 39s

Jestem nowym użytkownikiem więc nie mam za dużego stażu ale nadrabiam czasem na serwie. Gram tylko na [Only DD2] Cs-Classic.pl CLASSIC]

 

9. Opisać siebie: Jestem ogarniętym ziomkiem z niebywałą osobowością i charakterem. Jestem też miły i koleżeński... dopóki mnie ktoś nie zdenerwuje :D (prawde trzeba pisać). Tyle od siebie o sobie :)
 

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Chcę pomóc tym adminom którzy już są na serwerze. I ogarniać tych gości którzy nie potrafią grać fair. Wiadomo czasem nie ma Adma a gracze wspomagają się cheat(ami). Trzeba ogarnąć towarzystwo :D
 

11. Linki do reklam: nie rejestrowałem się na innych forach bo nie miałem po co :) Ale jeżeli jest to istotne to będę reklamował nasze forum i serwer

cs-joke.pl/reklama-f17/temat6254.html

volta-sq.pl/serwery-counter-strike-1-6-73
cs-fpg.pl/reklamy-serwerow-cs-1-6/
4um-cs.pl/serw-ffa-cs-classic-godny-uwagi-t10693.html
cs-zoone.pl/viewtopic.php?p=144967#144967
cs-stajnia.pl/viewtopic.php?p=2690#2690
cserwer.pl/forum/72-serwery-counter-strike/
forum.cs-reklama.pl/viewtopic.php?p=30794#30794
cs-leszno.eu/showthread.php?tid=1987


12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; spect/obserwacja/ssy/demko/ban i informacją że może prosić o UnBana na forum po wrzuceniu SSów
 -Gdy ktoś nadużywa micro; Upominienie/kick/ban na jakiś czas >5m
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Upominienie/kick/ban >5m, następnie <5.

 

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non Steam, lecz planuję zakupić Steam.

 

Pozdro dla całej ekipy cs-classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i reklamy ziomy ;D Ziomuś gram 3 dni ale  12 miejsce w top15 i były ssy robione :D Tak jak pisałem nie gram na innych serwach ;D  A gram dziennie co najmniej 3h albo więcej :D Rozważcie to poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz odpowiesz dostaniesz warna nie można odpowiadać na każdy post szanuj zdanie innych. Mało cię widzimy ja też jestem od 3 dni i mam złożyć podanie ?. Jak dla mnie za wcześnie na Admina NIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11. Linki do reklam: nie rejestrowałem się na innych forach bo nie miałem po co :) Ale jeżeli jest to istotne to będę reklamował nasze forum i serwer

 

Jak ja złożyłem podanie, też musiałem się wszędzie rejestrować. Nie jesteś sam ;)

Na serverze ostatnio dużo siedziałem i mało czasu byłeś.

 

Ogólnie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie brak reklam. Nie widać linków do nich w pierwszym poście?? Majster21 nie odpowiadam na każdą odpowiedz w tym temacie więc nie wiem ocb. PS. Rozumiem że może i jestem mało na forum i mnie jeszcze dobrze nie znacie, gwarantuje że jeżeli poznali byście mnie osobiście to zmienilibyście zdanie :) Pobrałem właśnie TS3 więc możemy porozmawiać w czasie rzeczywistym. Dodam że naprawdę mi zależy. I nie mam żadnych złych intencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pisze reklamowanie serwera czytaj uważnie. :)

2.Sam sobie zaprzeczyłeś że nie przebywasz na forum , to skąd cię mają znać ... nie każdy siedzi na tym serwerze gdzie grasz :).

3.Nie odpisuje się na każdy dany post  ponieważ każdy ma swoje zdanie co do ciebie a ty powinieneś to uszanować i przemilczeć :)

Tyle odemnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty gościu uważaj co mówisz. Jak ktoś mnie jedzie perfidnie przez ścianę i HS ładuje to co mam milczeć.Po to właśnie złożyłem podanie o adma bo jeżeli nie ma adma na serwie to jak by puszka pandory z czitami się otworzyła :D Pisze na u@ a jak nie ma adma to proponuje voteban. i zważaj na słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie, bo oskarżałeś z tego co pamiętam gracza "Alone", który już miał screeny na forum i były czyste :).

I to było coś takiego "Ta ku*wa je*ana ma wh". Tak sie ogarniety człowiek, chcący mieć admina nie zachowuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko coś ci się pomyliło. Z alone normalnie się dogadywałem jak nie wiesz o co chodzi to nie nie produkuj. Był gościu o nicku " Jade was kurwy na haxach" i razem z alone stwierdziliśmy że ma czita także ogar gościu. Kolego twoje posty nie wnoszą nic do tematu więc nie produkuj się i pozdro.Z tego co wiem to ersi odszedł i wiedzę że specjalnie mi opinie psuje od początku. Jakiś nieogarnięty typ :DChciałem edytować poprzedni post ale się zapędziłem. Nie mogę znaleźć opcji usuń post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności