Skocz do zawartości

sanczo podanie


Sanczo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: dd2

2. Nick: Sanczo3. Imię: Kamil4. Wiek:  225. Znajomość Amxx(0/10): wszystkie komendy ogarniam6. Mikrofon(Tak/Nie): obecnie nie bo sie zepsuly sluchawki ale kupie nowe i tak7. Składka(Tak/Nie): czasem sms8. Czas spędzony na forum:  nie wiem9. Opisać siebie: nie umiem , bezrobotny i czesto gram ehehe10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: bo gra duzo ludzi a nie zawsze jest admin , po drugie gram czesto wrecz bardzo.11. Linki do reklam: nie pisalo ze musze zrobic tylko w wymaganiach pisalo (reklamowanie serwera) myslalem ze ogolnie jak zostane adminem to karzecie reklamowac12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; - ss albo ban (hltv jest) -Gdy ktoś nadużywa micro; ban -Nadużywa Kultury na serwerze; kick i ban13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reklam, chwilowo brak mikro

 

 

8. Czas spędzony na forum:  nie wiem9. Opisać siebie: nie umiem

Mhm.. Dorób reklamy pomyśl kim jesteś i będę na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na nie jak na 22 lata powinieneś być ogarnięty , a twoja kultura na serwerze mnie przeraża .

Szkoda że nie mam wycinka z konsoli .. non stop jak nie k*rwa to ch*j wam w dupe i inne głupie odzywki ...

Tak sie admin nie zachowuje .. , brak reklam , i tak jak napisał kolega u góry :

-lekceważace podjescie do podania 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Brak zainteresowania.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności