Skocz do zawartości

Podanie panmocyelo


panmocyelo `

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: DD2

2. Nick: Panmocyelo `3. Imię: Adrian4. Wiek: 205. Znajomość Amxx(0/10): 10 , miałem swoją ogarniętą serwerownie.6. Mikrofon(Tak/Nie): Mam7. Składka(Tak/Nie): Postaram sie cos ogarnac ;>8. Czas spędzony na forum: Na forum mało prawie 2h , ale na serwerze za to dużo wiecej , a czas na forum się nadrobi.9. Opisać siebie: Myśle że jestem ogarnięty , Adrian 20 lat , lubie pograć w cs , gram dosyć czesto . Lubie wykonywać prace jako admin ;)10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Dlatego że nie raz widze na serwerze odpala , typy nie wykonuja celi itp . Na serwerze widuje rzadko admina a gram dziennie naprawde wiele godzin.11. Linki do reklam: Zrobie za 2h , siostra siada zaraz ;>12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; ss , demko zależy od sytuacji. -Gdy ktoś nadużywa micro; Kick , gdy się bedzie powtarzac ban do 1h ;> -Nadużywa Kultury na serwerze; Ban do 2h ;)13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Ns , steam sprzedałem po tych aktualizacjach jak wprowadzili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało na serwerze, na Nie

 

@UP

Wyklina sam widziałem z 10minut temu ;3

 

Twoje podanko napisane "Napisano 08 sierpień 2013 - 17:02"

11. Linki do reklam: Zrobie za 2h , siostra siada zaraz ;>

 

Brak reklam.

 

Brak admina do niedzieli.

Edytowane przez Rentui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Podanie odrzucone (wymagania)Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności