Skocz do zawartości

Witajcie Kociaki ! :3


Chcesz Lyzeczke Tranu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem wszystkim zapaleńcom tej pięknej oraz pomalutku wyginającej gry jaką jest Counter-Strike 1.6 (cs) . Jak wiadomo , jestem w dziale przywitaj się , więc wypadało by się przywitać i powiedziec coś o sobie . Chyba. Więc : 

 

Cześć Kociaki ! <3 

 

To teraz coś o sobie : Jestem Piotruś , dla znajomych Pipka . Latek mam 15 , chodzę do gim. Dokładniej to idę do 3. Tak wiem co teraz sobie myślicie : 

Dodany obrazek

 

 

 

 

 

Lecz nie każdy gimbus zachowuje się jak gimbus. Ja np , jestem mądrym gimbusem . I mogę nawet to potwierdzić :3

Jestem programistą , a dokładniej byłym . Gdyż już się w to nie bawię , teraz zajmuję się kulturystyką .. Tak jakby :3

 

Dodany obrazek

 

 

 

Lecz gdyby H@ potrzebował jakieś pomocy od strony Technicznej , to może śmiało walić. Może znajdę chwilę dla niego. 

Jadąc dalej : 

Nie trawie noobów / dzieciów / mało rozwiniętych ludzi. Nie trawie kogoś kto nie umie napisać który , kto popełnia błędy w najprostszych zdaniach. Będziecie mogli mnie zobaczyć na serwerach :

 

Zombie / DD2 / DR . 

 

Do zobaczenia aniołki ! ,3

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jakbyś reklamował u nas (przy mnie) to poleciałbyś na tydzień - taki popis, byłego gimbusa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie .

 

(Wcale nie spamuje teraz w swoim temacie , tylko wiem , że choć znacie mnie 2 minuty , to każdy mnie już tak bardzo lubi i wielbi , i każdemu bardzo zależy na moim losie więc musze was na bieżąco informować )

 

Za 2 godziny jadę na wakację , i  wracam 17 Sierpnia. Do zobaczenia ! :* xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności