Skocz do zawartości

Usunięcie Pluginu.


Chcesz Lyzeczke Tranu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , tak jak w temacie. Co myślicie o usunięciu pluginu który pozwala ct przechodzić przez innych ct. Czemu ? Gdyż jak ktoś sobie dojdzie 1 do kampy i chciałby być tam sam lub z kumplem , to i tak mu sie wpierdzieli 5 osób to kampy i nici z gry.. Co o tym myslicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

 

 

 

17. Posty, które ograniczać się będą do wypowiedzi 'tak' lub 'nie' będą karane warnem - ku temu służy ankieta. 

Edytowane przez BlazE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz naprawde sobie kogos nie zyczysz w kampie to stawiasz 2 lmy i dziekuje. Ale na ZM powinna byc gra zespolowa HUMAN jak i ZOMBIE wiec usuniecie tego pluginu nie ma sensu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Graczom na serwerze się podoba, więc nie widzę w tym problemu. Lepsze to niż ciągłe bany za blokowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za ,bo ludzie sie laduja w 50 osob do 1 kampy i nie da sie siedziec tam. Poleci bomba i tyle pograne jest. Mozna zrobic tak ,ze mozna przechodzic przez siebie tylko 10 sekund az pojawi sie 1 zombie. Ludzie on ma racje , kampisz z kolega i wbija 20 osob. Masz tak jakby 10 sekund ,zeby zalapac sie do kampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moim zdaniem prznikanie  tylko dla vipow powinno byc i nie ma banow za blok jak ja zajmuje kampe i trundo kto 1 ten lepsz ;d, ale jak  by to zostalo to 1 zoombi powinien miec pake to kazdy bedzie szedl tam gdzie najmniej :D a i nie beda podchodzic pod banie i bic bo to bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności