Skocz do zawartości

Problem z banem


nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Rekomendowane odpowiedzi

Dosłownie przed chwilą grając na serwerze, chciałem zrobić graczowi screeny, a nawet zrobiłem, bo był odpalony.

Tutaj jest potwierdzenie moich słów, iż screeny zostały wykonane :

 

Gm# Screenshot taken on player Maciek ;) by admin nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ' [t] (Date: 08/10/2013 - 22:38:31)Chcesz Kopa xD dolacza do Sil Anty-TerrorystowMaciek ;) killed .Ja Tu Tylko Sprzatam! with ak47Gm# Screenshot taken on player Maciek ;) by admin nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ' [t] (Date: 08/10/2013 - 22:38:32)Gm# Screenshot taken on player Maciek ;) by admin nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ' [t] (Date: 08/10/2013 - 22:38:33)Gm# Screenshot taken on player Maciek ;) by admin nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ' [t] (Date: 08/10/2013 - 22:38:34)Gm# Screenshot taken on player Maciek ;) by admin nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ' [t]

 

Po wykonaniu screen'ów gracz nie dostał automatycznie bana, gdy chciałem zbanować ręcznie, nie było to możlwie.

Nie wiem, czy gracz ma jakiś immunitet, w co wątpie, bo ewidentnie było widać, jak używa wspomagaczy, ale w czym tutaj jest problem? Błąd w amx? Czy może ja o czymś nie wiem.

 

Bardzo proszę o wyjaśnienie tej sytacjii, gdyż nie wiem gdzie tkwi problem.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też czasami tak się robi na COD'zie lecz po jakiejś chwili dostaje a jak nie dostaje to dostaje bana z konsoli odemnie ręcznie.Lub też uciekł przed ss. Bądź też istnieje prawdopodobieństwo że ten owy gracz jedzie na płatnych czitach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tam na 350 amx smiga zcren jaki i zarowno caly to po prostu bllad ale

Gm# Screenshot taken on player Maciek ;) by admin nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ' [t] widzisz nie ma czasuu na ostatnim  to0 wyglada na uczieczke ale jak mowisz ze nia nie jest to na bank musi być bląd .

mzoe byc tez tak slyszałem 1 admin tak mial ze jak robil ss przy ostatnim zlapal malego LAGA i gracz nie zbanowalo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, teraz dokładnie to samo, też graczowi screeny lecą, barak bana, jak chcę dać normalnie, to nie można.

Dałem kicka, niby nie wszedł, ale bez przesady. Zróbcie coś z tym amxx, bo to włącznie z tym się wiąże.

Najwyraźniej coś się popsuło, i trzeba szybko to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwal się, że to jeszcze twoja propozycja ;)

Możliwe, że ma to jakiś skutek na błędy jakie występują.

Najlepiej będzie przeinstalować amx'a.

Ale niech o tym decyduje H@ serwera, w każdym razie, trzeba się z tym uporać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak masz nick z ' takimś czymś to sie nie dziw

 

Sprawdź swój nick i zobacz czy nie ma tego typu znaków bo wtedy banowanie się buguje, a drugim razem kickasz takiego "człeka" i dajesz zwykłego bana bo czasami się baaza danych buguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powod jest nie tak skomplikowany jak sobie wszyscy wyobrazacie spowodowany jest znacznikiem " ' " musisz sie go pozbyc z nicku aby ssy dzialaly poprawnie.

 

@up wyprzedzil mnie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o nick gracza @Siwy tylko o nick admina " nnnnnnnnnnn' " ma ten znacznik w nicku na Adminie to ssy nie beda dzialaly mu poprawnie sam mialem ten problem i sam to ogarnalem wiec Doskonale wiem ze to rozwiaze ten problem na 101%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za skomplikowany amx? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam, aby takie znaczki jak "'", miały wpływ na robienie ss'ów.

No ale coż, skoro pomoże, to trzeba zmienić ;>

Edytowane przez -_-
Podziękuj GmAmxBans 1.5.1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Właściciel

Wiadomość Automatyczna

 

 

Ten temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2 [Only DD2] Cs-Classic.pl CLASSIC] | | Pukawka.plFFaOgólne" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności