Skocz do zawartości

Problemy z perkami jak i klasami


BSOD_______________

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Problem polega na tym że czasem perki (chodzi mi o takie co mają bonus 1/3 na natychmiastowe zabicie np.), po prostu nie działają tak jak powinny. Miałem mistrza deagla, 1/3 bodajże na natychmiastowe zabicie, wpakowałem 3 magazynki i nic! Koleś stoi dalej..

 

To samo jest w przypadku klas:

 

Gram snajperem, jak wiemy snajper ma 1/1 z awp i co? Strzelam w kolesia a on stoi.. To samo zaobserwowałem na złotym scoucie, mp5 (nie pamiętam nazwy ale wiem że 1/10 na zabicie) Coś jest nie tak, jeżeli pisze natychmiastowe zabicie, to na strzała powinien padać conajmniej w moim przypadku tak czasem się nie dzieje. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper ma 1/1 awp, jeżeli gość miał kevlar to mógł odbić pocisk, czyli nie został zabity ta.

A perki działają, te 1/3 działa ja władowałem 7 naboi (magazynek) z deagle i rozwaliłem na kule wroga. Jak wpakowałeś 3 magazynki - 21 naboi a gość dalej stoi to masz pecha :) albo dostał ale miał kevlar (odbija pociski) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Perki są w 100% dobrze zrobione, klasy też.

 

1/3 oznacza 33,3(3) % szans, prostee?Nie ma że co 3 strzały, a czasami dana osoba może mieć perk na odbijanie pocisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności