Skocz do zawartości

SEZON III


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

                Witam przedstawiam wam rzeczy które przygotowałem na 3 sezon rozgrywki na [CodMod350lvl]:

 

 

                         PRZEWIDYWANA DATA RESETU: Levela,rankingu /top15 , monet  - 14.08.2013r


PERKI:

Perk:"Upadek Archaniola";
Opis:"Masz zmniejszona grawitacje, kiedy podczas skoku uzyjesz go spadasz na ziemie i wywolujesz trzesienie";

Perk:"Sekret Rambo";
Opis:"Otrzymujesz M3[1/4], oraz 25 kondycji";

Perk:"Narzedzia Elektryka";
Opis:"Otrzymujesz 2 blyskawice";

 

Perk:"Tajemnica Kampera";
Opis:"Gdy kucasz jestes mniej widoczny"
;

Perk:"Zmartwychwstanie";
Opis:"Masz 1/LW szansy na ponowny respawn";

Perk: "Cichy Zabojca";
Opis: "nie slychac Twoich krokow,twoja widocznosc spada do LW";
 

Perk: "Rece Zolnierza";
Opis: "Masz ograniczony rozrzut broni, oraz zadajesz 5[dmg] wiecej";

 

Perk: "Zastrzyk Adrenaliny";
Opis: "Otrzymujesz 40 wytrzymałości oraz 20 kondycji";

 

Perk: "Krowa"
Opis: "Otrzymujesz krowe + 10 dmg"

 

Perk: "miniTT"
Opis: "Otrzymujesz ak47[5dmg] + 2 skoki"

 

KLASY ZWYKŁE:

Klasa: "Kamper";
Opis: "Gdy kucasz jestes mniej widoczny,posiada p90,scout[1/3]";
Bronie: "p90,Scout"
;

Klasa: "Rewolwerzysta";
Opis: "Posiada Elites[20dmg],HE[1/4],twoja widocznosc spada do LW";
Bronie: "Elites,hegrenade";

Klasa: "Elektryk"
Opis: "Posiada 2 blyskawice oraz ak47";
Bronie: "Ak47,deagle";

Klasa: "Dezerter";
Opis: "Ma 1/3 szansy na respawn u wroga , gali oraz dgl";
Bronie: "gali,deagle";

Klasa: "Weteran";
Opis: "Posiada m4, nie musi przeładowywac broni";
Bronie:"M4,usp,glock";

 

Klasa: "Nolife";
Opis: "Dostaje +50 expa za fraga,SG552[5dmg]";
Bronie: "SG552,usp,glock";

 

Klasa: "Palacz";
Opis: "Posiada 1/lw szansy na podpalenie wroga,+1skok,famas";
Bronie:"Famas,usp,glock"

 

Klasa: "Zolnierz"; 
Opis: "Posiada ograniczony rozrzut oraz ak47";
Bronie: "M4,usp,glock";

 

KLASY PREMIUM:

Klasa:"Teleporter[PREMIUM]";
Opis: "Posiada teleport(Mozna uzyc co 10s),m4a1[10dmg],+2skok,2fb";
Bronie: "m4a1 , deagle , 2 fb"

KLASY OD POZIOMU:

Klasa: "Rambo[350lvl]";
Opis: "Posiada m3[1/4],2 skoki oraz jest mniej widoczny";
Bronie: "M3,DEGALE";


Możecie również sami zaproponować coś nowego ale prosiłbym o to aby zastosować się do danego wzoru:

KLASY:
Klasa: "...."
Opis: "...."
Bronie: "...."

PERKI:
Perk: "...."
Opis: "...."


                               ********Zbedny spam, zbedne komentarze beda usuwane systematycznie.********

 

 

                                                                   Copyright © All Rights Reserved.

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w sumie pytanie do 3 sezonu rest lv i topki kiedy :)

ja tylko chcialem elektryka i wiem kim bd juz gral :)

i ty mi ten pierscien expa ulepsz na ten 3 sezon 150 z hs 120 za zwyklego killa

 

http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/10979-kolejne-od-pawelka-24-utwory-na-new-sezon/     na nowy i caly sezon :) ^^

 

 

 

@ Ulepszę "pierscien expa" A reset lvl'a i topki kiedy bedzie dowiecie sie w najblizszym czasie.

Edytowane przez PawełeK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Weteran za doby jak na zwykłą klase !! M4 i nie musi przeładowywać ?? to wystarczy jedną klase zwykłą mieć na serwie bo wiadomo że każdy będzie nią grał 

 

 

 

@ Za dobra ? chyba nie zrozumiales tej klasy , nie musi przeladowywac to nie znaczy ze ma bezlikammo , moze strzelac bez przeladowywania ale skoncza sie naboje i juz nie postrzela

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dodal 3 perki takich co niema z broniami klasy

PERKI:
Perk: "Lamus"
Opis: "otrzymuje auto lame + 5 dmg  @ moim zdaniem nikt z tego nie bedzie korzystal

 

 

PERKI:
Perk: "koks"
Opis: "Otrzymuje krowe + 10 dmg""    @ zrobiony

 

 

 

PERKI:
Perk: "miniTT"
Opis: "otrzymujesz ak47[5dmg] + 2 skoki"  @ zrobiony

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo bym musial pisac

pozmienial bym w klasach bronie np rambo zamiast m3 to krowa +5dmg i w perkach sekret rambo zeby była krowa i 15 dmg :) 

do tego klasa widziala by miny

 

a klasa z m3 nosila by zwyczajna nazwe Rusher i perk zawodowy rusher mial by 1/4 z m3 na natychmiastowe zabicie

miala by m3 i 25 hp za zabicie

po co sie trudzic... Rambo to rambo a nie jakis Shotgunista

 

Weteran m4 i auto bezlik? troche kiepsko to widze dał bym 10 dmg z m4 i 2 rakiety

 

cala rozgrywke bym zostawil taka jaka jest nie resetowal bym lvli i dalej bym gral tylko na wprowadzonych wyzej zmianach ktore Rybak przedstawil

bo to straci rece i nogi... całosc bym ulepszyl mianowicie wieksze staty i lvl exp DMG

 

 

@ Trzeba zaczac od tego ze nie bylo jeszcze czegos co bys nie zmienil to po 1:).

po2. Autobezlik? jaki auto bezlik klasa poprostu nie musi przeladowywac broni a ammo ma ograniczona ilosc.

po3. Rambo ma 1/4 , a rusher zostanie jaki jest nie bedzie zmienial ktos klasy zeby miala niewiadomo co bo ty nia grasz :)

4. 10 dmg z m4 i 2 rakiety ? lepszy od diabla ;D? = powodzenia.

5. Wiekszy lvl wieksze dmg? = zmien Serwer , bo ten cod zostanie z 350 lvlem max.

6. Jeszcze raz napiszesz posta typu litania wszystko i nic i nie zastosujesz sie do wzoru to zadbam o warna + usuniecie postu wyraznie pisze w temacie ze jest wzor.

 

Nie umiesz napisac cos takiego ?

klasa: "xxxx"

opis: "Widzi miny...."

bronie: "....."

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie bede powtarzal idiotyczne posty , spam komentarze bede usuwal na bierzaco , wymyslalem te klasy dodatkowo je zrobilem zostana wprowadzone takie jakie sa i zobaczymy grzesiu czy nikt nimi nie zagra , bo do tej pory na serwerze ludzie nie narzekaja tak jak ty to robisz a jak ci sie nie chce stosowac do wzoru to nie pisz nic w tym temacie. Bronisz swojej klasy czy chcesz ja wykoksic zeby byc jeszcze lepszym ? dla mnie to jest smieszne bynajmniej ktos pisze propozycje i ustawia serwer pod swoja klase ulubiona? lol jak ja bym tak robil dawno by tych ludzi nie bylo. Te perki jakie zrobilem i klasy sa wyrownane i dopasowane do serwera gry napewno nie zepsuja to wiem w 200% sa osoby ktore sie doczekac nie moga az to bedzie, a ty narzekasz ze cos nowego wprowadzamy ? Napisalem w poscie ze kazdy moze zaproponowac cos od siebie STOSUJAC SIE DO WZORU a nie glupio komentowac, komentarze moga byc jak to bedzie na serwerze i sie nie uda a nie teraz jak jeszcze sie na nim nie pojawilo. Poprawki i komentarze tego co zrobilem zamieszczac bedziecie w " wasze propozycje v3 ".

 

 

@Co do cichego decyzja bedzie nalezala do H@ czy usunie czy zostanie + doda tą nową.

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Klasa: "Medyk"
Opis: "Posiada 3 apteczki, dostaje 50hp za zabójstwo"
Bronie: "usp,glock,deagl"

 

Klasa bardziej drużynowa, można by było coś jeszcze dodać, jak np. 1/12 na zabójstwo z usp,glock,deagla :) 

 

 

 

@ są 3 klasy posiadajace apteczki : Komandos , Fighter , Szeregowy po co kolejna klasa z apteczkami ???

Mozna poprostu Szeregowemu dodać to dodatkowe HP za zabojstwo :)

 

 

Chodziło mi bardziej o takiego typka, który by biegał i uleczał drużynę, była by to odmienna klasa, a szeregowy to dobry raszer i dodanie mu 50hp za fraga uczyniło by go trochę za dobrym, ale czemu nie. :)

 

 

@Ale komu bedzie sie chcialo biegac za druzyna i leczyc ludzi ? zamiast wbijac lvl i fragi ? - nikomu ;d

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: OKJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności