Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa: "Rewolwerzysta";Opis: "Posiada Elites[20dmg],HE[1/4],twoja widocznosc spada do LW";Bronie: "Elites,hegrenade";

 

 

Ta klasa jest zdecydowanie za dobra z Elitek ma ludzi na 5 strzałów + ta niewidka na której klasy tej wg nie widać, ,,,, więc popraw to Rybak albo usuń niewidke bo nie wiem po co na klasach zwykłych takie dobre DMG z broni i niewidka,,,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem :) teraz to moze na 5 strzalów bo byl reset lvl :) i ludzie maja mało hp ale potem jak ludzie bedą mieli wiecej hp / wytrzymałosci to bedzie wszystko ok :) na premke znwou az tak to nie pasuje do premki to mozna by bylo dodac bezlik ammo a tu masz tyle ammo ile masz jak dla mnie jest wszystko ok ja tam ich widze jakos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Co do co do rewolwerzysty, to chyba powinien być "rewolwerowiec", nie sądzicie ? Czy jego niewidkę można włączyć żeby miał i na innych broniach ?

 

Nie wiem co ludzi narzekają na tą klasę, jeśli jest na prawdę taka dobra to sami możecie nią grac, kolega UP dobrze wyjaśnił co będzie się dalej działo  : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Maniak, grałeś nim ? wiesz w ogóle co on ma za broń ? jego broń nie dość, że jest nie celna to w dodatku zadaję  mało DM. Bije po 30/40 póki co to sporo bo gracze mają małe lvl, dodam też, że to nie jest autamt! oko w oko z np. partyzantem co ma aka i żadnego dodatkowego DM nie mam szans. Trochę wyobraźni.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzej ma racje:)dobra klasa nic nie zmieniac pomyslccie sobie jak ktos bd mial 300 hp i 200 wytrzymy?to co?to na takim rewolwerowcu jak on was bd strzelal to nawet nie odczujecie ze on ma 20 dmg:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolwerzysta zostaje juz jaki jest i nic w nim nie zmienimy wiec nie narzekac bez dodatkowego dmg nie miala by sensu ta klasa dlatego bedzie go miala i zostanie wszystko tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiekszyc Cichemu zabójcy niewidzialnosc, tak aby był widoczny tylko cien nóg. Ta jest za slaba kazdy widzi teraz cichego, grac sie nie da. Lub dac mu jakąs broń. TO ma być klasa premium ? żenada, ździerstwo kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrotu kasy ? prosze cie czlowieku z czym do ludzi tutaj wychodzisz , moge ci udowodnic ze ta klasa zabije kazdego taką jaka jest teraz a zmieniac jej nie mamy zamiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat sluzy do skladania propozycji nie pogawedek co lepsze co gorsze kazda klasa dobra trzeba umiec odpowiednio dana klasa grac i to by bylo na tyle takze co do cichego Nic w nim zmienione nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Obiło mi się o uszy na serwerze, by dodać perek defibrylator.

1/3-7 na wskrzeszenie poległego kompana, można użyć raz na 25 sekund, hmm ?

 

I kolejny: sekret medyka- leczy kompana w zasięgu, czyli dodaje hp gdy go użyjemy©, jakoś 5hp na sekundę, czy jakoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze rewolwerzysta nie jest wcale dobry wydaje wam sie po resece a jak naladujecie max hp i cos tam wytrzymalosci to  sznse bd male zabic kogos pozdro to tak tylko po resecie a jak bd lv 150+ to bedzie slabo sie nim gralo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności