Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnij siwy :D , cenzura jest bardzo dobra pomaga unikac "spina" na serwerze , gracze tak sie nie obrazaja nawzajem bo nie maja jak jest dobra i powinna byc na kazdym serwerze. Magik - pomyslimy nad skokiem :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy na serwerze, by dodać perek defibrylator.

1/3-7 na wskrzeszenie poległego kompana, można użyć raz na 25 sekund, hmm ?

 

I kolejny: sekret medyka- leczy kompana w zasięgu, czyli dodaje hp gdy go użyjemy©, jakoś 5hp na sekundę, czy jakoś :)

 

Z tym defibrylatorem to dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać Terminatorowi +10 dmg do m4a1 bo jest trochę za słaby jak dla mnie

np: Elektryk ma AK-47 i 2 błyskawice

Partyzant ma AK-47 +15 dmg i 1/3 na odrodzenie

a terminator ma tylko m4a1 + 1 skok i flesha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Proponuję zmniejszyć DM elektrykowi z max 190 do max 120/130, ale za to dać mu 3 błyskawice.

Czy tylko mi się wydaję mała nagroda za 1/2/3 miejsce na mapie ? Ktoś był by za podwyższeniem wynagrodzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie blyskawice zostaja bez zmian nie bedzie wiecej niz 2. A dmg jest dobre. Wskrzeszanie kompanow napewno nie w tym sezonie , a zwykle klasy takie jak terminato czy partyzant 10/15 dmg? lol tyle maja premki. EW 5 lub cos innego pomysle i wam wstawie wtedy ocenicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopcze zobacz ile ja gram, a później się wypowiadaj. ( masz GT )To nie moja, że siedzicie pół dnia i na każdej mapce walicie po 10 fragów...Ja wbijam na 2-3 mapki, robie swoje ... i odpoczywam :) Założe się, że połowa tych co narzeka gra więcej odemnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim Zdaniem Exp jest bardzo dobry nie expi sie szybko tak jak w poprzednim sezonie .a co do Blaze on może nie gra 24/7 .bo to nikt tak nie gra. tylko wbija na 2.3.4 mapy max. i ma najlepsze staty. i tak nabija lvl i wychodzi on nie gra nolife. tak jak modziol.bez uraży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exp jest dobrze ustawiony , jesli blaze wbija po 80 fragow co mape to wiesz robi to swoje.... Tak reset byl 4 dni temu ale to nie ma znaczenia , bo nastepny reset szybko nie bedzie. Exp jest taki sam jak byl w zeszlym sezonie moze troszke mniejszy. Napewno nikt wiecej nie dawal. Dla mnie to bezsensu zmieniac teraz cala rozgrywke, jedni nabili sobie lvl zaluzmy do 100 szybko a nowi co maja miec gorzej ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności