Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie nie odbiore niewidki dlaczego ? bo w tej klasie chodzi o to ze przyczepia sie nad wrogiem na scianie a wrog przelatuje i go nie zauwaza. Klasa ta bedzie dodana za Fightera poniewaz zdecydowalismy ze Fighter nie jest  popularny a mysle ze ta klasa bedzie sie cieszyla wiekszym zainteresowaniem graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze ludzie którzy kupili fightera nie beda załować jak im zamienisz klase na tą ;d

 

 

 

 

@ są to tylko 3 osoby w tym 1 admin także nie ma problemu , z tego jeszcze jedna osoba nie gra juz bo wyjechala za granice

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na serwer zostala dodana nowa klasa premium mianowicie :

 

new const nazwa[] = "SpiderMan[Premium]";new const opis[] = "Posiada line, jest malo widoczny, ak47[10dmg],+1skok";

 

oraz zostala zmieniona jedna klasa od lvla mianowicie :

 

 

new const nazwa[] = "Rambo (350 LvL)";new const opis[] = "Posiada m4a1[8dmg],ak47[8dmg] oraz HE[1/4],+1skok";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ze nikt nie gra teleporterem pawelek bo jest za drogi,23 zł jak dla mnie na GRĘ wydac i to jeszcze tylko na miesaic to jest przesada;/za 11 kupiłbym  spidermana.Moja propozycja na klase ZWYKŁĄ.

Klasa:SpidermanOpis;Ma mp5 i line,smoke czy tam flesha.fajnie by bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim Zdaniem I tak diabel jest najlepszy :D Teleport kosztuje 23 zl a nikt nim nie gra a diabeł kosztuje 11 zl i dużo ludzi nim gra..a co do .spidermana to dość taka klasa ale lepszy jest diabeł:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleporter jest kozacki !! Później Wam pokarze jak nim się gra. To będziecie kupować.No ale moim zdaniem 23zl (nie sprawdzałem) tak jak mówicie jest za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato to bez sensu dodawać zwykła klase bo nikt nią nie bedzię grał proste i logiczne  a spider man jest za fightera bo fighterem mało kto gra

gra teleporterem 2 os killerek i rybak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dawno to zrobilem ze jej nie widac.

 

 

 

- a jesli chodzi o cene premek : teleporter , spiderman owszem myslelismy nad cena 23 zł ale nikt tyle za te premki jeszcze nie zaplacil takze nie siejcie tutaj takich rzeczy wszystkie premki kosztuja 11,07zł

 

 

a dzis tzn 24.08 bedzie mozliwosc kupienia nowej premki, narazie nie bylo bo ją testowalem i dopracowywalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze ludzie którzy kupili fightera nie beda załować jak im zamienisz klase na tą ;d

 

 

 

 

@ są to tylko 3 osoby w tym 1 admin także nie ma problemu , z tego jeszcze jedna osoba nie gra juz bo wyjechala za granice

tzn ze jak gram fighterem, to zamiast fightera bede mial tego SpiderMan'a ? czy mi to przepada? 

Ciekawe te klasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem zrobilismy spidermana na tą sama " flage " co fightera czyli osoby ktore mialy kupionego maja teraz spider'a  poniewaz zauwazylismy ze fighter nie cieszy sie popularnoscia jak juz to byly to sporadyczne przypadki graczy. A ta klasa mysle ze bedzie bardziej sie podobala.

 

 

 

Poprawilem troszke 2 zwykle klasy wygladaja teraz tak :

 

 

new const nazwa[] = "Terrorysta";new const opis[] = "Posiada AK47[5dmg],+1skok,fb";

 

 

new const nazwa[] = "Terminator";new const opis[] = "Posiada M4A1,+1skok,fb,he[1/3]";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Diabeł ma M4 +15 dmg, ale czy jak dorwie "Prawdziwy CT" to wtedy ma +30 dmg? Chodzi mi o to czy to się sumuje...

 

 

 

 

 

 

@nie

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności