Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej(*)

Moim zdaniem zostawić, server bez dust2 ? bez dusta ? bez westa ? proszę... 

Moja propozycja zwiększyć kolejkę nominacji do 7-11, to nie będzie za dużo, na pewno, czemu ? mówicie, że ciągle powtarza sie ok. 5 map ?  to kolejka co 8 map jakoś nie sprawi problemów, nie usuwać map, to tylko pogorszy sytuacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zrobione nominowanie map co 8  czyli np. 2 westwoody podrzad i 6 innych map trzeba zagrac zeby byl znowu westwood i tego juz napewno NIE ZMIENIMY bo te westwoody to przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nooby cos wam powiem west to jest najlepsza mapa na cod mod gracze ja lubia i ja wybieraja i nic nie poradzicie bo zaraz bedą skargi czemu nie ma mapy westwood  a yes ty sie juz lepiej nie wypowiadaj bo mało czasu siedzisz na serwie to chu*** wiesz jakie mapy sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JATOJA Najpierw Idz do szkoly a potem będziesz dyskutować to nie jest serwer żeby grać 3 mapy po kolei dust,eldo,west,dust,eldo,west i tak w kólko to się robi nudne to że westwood jest lubiana na codmoda to nie znaczy że będzie grana co 2 mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tu piszecie?rozumiem westwood to przesada ale wy sami je wybieracie!!!mowie prosze dajcie mape de_TRAIN de_train 2006 jest chyba taka nie bo po co !!wy tylko dd2 dust west i eldo  a czemu nie gracie de_kabul?bo co bo nie umiecie?po to jest mapa zeby sie nauczyc tak jak wczoraj chce grac de_train to polowa serwa "nie bo nie lubie""nie bo nie umiem na niej grac"to po to jest zeby sie kur** nauczyc!!!!potem piszecie na forum  zeby dawac nowe jak sami wybieracie ciągle dd2 i westwood!!!macie mape de_ratsxl chcieliscie nowa?to czemu nie gracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosłownie no coz poradzic;/tacy gracze sa dozbi ze tylko westwood im w glowie.Ale tak ja bym wywalił westwood,westwood.big ,dodałbym de_rats_1337(ta kuchnie taka wiecie o co mi chodzi)dodałbym pare nowych map

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... ludzie placzą na westwood ? ? ? chyba nie a po 2 to nie ma w kólko west wiocha west wiocha jest wgrany system ze nie mozna nominować mapy przez 4 następne usunąć westa no to juz smieszne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wogole waszej spiny prowadzonej w tym temacie , jak juz nie raz pisalem temat ten jest przeznaczony do propozycji nie do dyskusji na dany temat zostala zaproponowana zmiana , mozliwosci nominowania map z co 4 na 8 wprowadzilismy to w zycie dlatego iz Westwody eldorado i dusty byly grane non stop na zmiane co osobiscie uwazam za totalna NUDE nikomu nie potrzebną.

 

 

 

2 klasy zwykle mianowicie:

 

-Lamka

-NoLife 

 

przerobilem na inne klasy ktorymi mam nadzieje chetniej zagraja gracze:

 

 

new const nazwa[]   = "Msciciel";
new const opis[]    = "MP5NAVY[7dmg],za fraga dostaje 60hp,+1skok";

 

 

new const nazwa[] = "Kapral";
new const opis[] = "Ma szanse na zadanie krytycznego ciosu,m4a1,+1skok";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUuu.. Będzie trzeba nowe postacie sprawdzić. I faktycznie moglibyście dodać tego rats'a (tego w kuchni) a wywalić de_ratsxl, bo i tak nikt tego nawet nie nominuje... nie mówiąc już o graniu na tej mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności