Skocz do zawartości

Wasze propozycje x3


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Można zmienić numerki przy akceptacji wymiany perku? Obecnie jak ktoś wpisze /zamien i wybierze twój nick to pojawia się: 1. tak 2. nie 9. wyjdź czy coś takiego. Można zmienić że będzie np 6. tak 7. nie? Bo kolejny raz tracę egzekucje albo inny dobry perk :) (1 zmieniam bronie emka/awp - a wcale nie chcę się zamieniać, a zdarzają się bardzo uporczywe osoby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede sie powtarzal ze ten temat   malcio & tato nie jest do prywatnych rozmow tylko do skladania propozycji. Dlatego usunalem wasze posty ktore nie pasowaly do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np: item bohatera jest kilka innych perkow :D a w to miejsce tych perkow mozna dodac inne i ciekawsze

 

np: Krytyczne Naboje  1/3 zadanie wiekszych obrażen @ buguje sie raz dziala raz nie

 

Mistrz Scouta : masz 1/1-3 na natychmiastowe zabicie z scouta @jest

 

Tajemnica Generała masz 1/1 z he @jest 1/2 max i wystarczy

 

Tajemnica Uzi masz 1/8 na natychmiastowe zabicie z uzi(mac10) @ za dobry

 

Tajemnica Diabła jestes lekko widzialny i masz m4 i +5dmg @ pomyslimy :)

 

to są moje propozycje perkow

Edytowane przez Rybak Aka Lowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym " doskonałym zabójcą" a co do tych propozycji od JATOJA??

 

Tajemnica uzi - nie

Mistrz scouta - jest fart scoutera 1/2

Tajemnica generała - nie

 

reszta jest dobra

 

a i jeszcze mam pytanie, czy jak ma się jakąś postać np +15 dmg z m4a1 to jak się ma perk prawdziwy CT +15 dmg to ma się +30 ? :O

 

ps: perki z +1 albo +2 skoki nie działają na terminatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem fajnie no bo te perki sa głupie pro famas nikt nie gra mini famas nikt nie gra pro galil nikt nie gra mini galil nikt nie gra tak to kazdy gra egzekucje aimem sekretem boga a headshoer sie trafi raz na 20 map wiec pzdr trzeba duzo nowych perkow bo i tak 1/3 perkow na tym serwie jest niewykorzystywana przez graczy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuncie wgl sekret boga na malych mapach nie ma szans a toz wykly szajs proponuje to usunać jest only hs i jest dobrze albo zwieszkyc rzadkość dropania sekretu bo ejst zalosny ......

perk: krytyczne uderzenie

opis 1/x gdy strzelasz masz szanse na wstrząs przeciwnika( to jest cos jak odznaka na bf2 z malego jak sie strzela to zamraza o moze tak),.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o zblokowanie "Skrzydeł Archanioła" do powiedzmy 5 sec po rozpoczęciu rundy. Jak ktoś gra dezerterem i dropną mu skrzydła, to połowa przeciwnej drużyny gryzie piach, i nic nie może na to poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bym wolal fartem scoutera gac niz egzekucja moim zdaniem szybszy jest:Dfajnie by tak było:Pi ja bym ograniczył klase DIABEŁ d kupna bo to juz jest przesada to 4 osoba na serwie ma ta klase bez jaj;/nie da sie grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuncie wgl sekret boga na malych mapach nie ma szans a toz wykly szajs proponuje to usunać jest only hs i jest dobrze albo zwieszkyc rzadkość dropania sekretu bo ejst zalosny ......

perk: krytyczne uderzenie

opis 1/x gdy strzelasz masz szanse na wstrząs przeciwnika( to jest cos jak odznaka na bf2 z malego jak sie strzela to zamraza o moze tak),.

 rybak>?

 

 

 

@ ograniczymy szanse na wydropienie tego perku tak jak headshotera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

new const nazwa[] = "SpiderMan(Premium)";
new const opis[] = "Posiada line, jest malo widoczny, ak47[10dmg], +1skok";

 

 

 

Liczę na wasze pozytywne oceny ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Tak, ale daj dwa skoki i odbierz niewidkę, nie wiem jakie bajki oglądałeś za małolata, ale mój spiderman był widoczny :P

Lub zamiast tych dwóch skoków daj ciche.

Edytowane przez caderex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności