Skocz do zawartości

Bezpodstawny Ban za podszywanie sie


Gość Coffe.Nie podszywka

Rekomendowane odpowiedzi

A tu nic nie pokazuje, mógłbyś tu nawet na botach grać. CO to za screeny dajesz. Dostałeś bana za podszywke a nie jakieś screeny a tu wylatujesz ze screenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Nic więcej nie mogę powiedzieć na ten temat . Wpierw podszywasz się i grasz pod moim nickiem , dostajesz zasłóżoną karę , i masz jeszcze honor przychodzić tu i wypisywać takie bzdury ? Te ss`y wg nie są z clasica po 1 .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A ten tekst już skąś znam: Witam , od przedwczoraj tzn - 19 wróciłem do gry na serwerze. Po przerwie 4 dni , kiedy to byłem na wakacjach . Po powrocie okazało się , że ktoś sobie przywłaszczył mój nick . Tzn - Coffe   , gra na nim jakiś inny Non Steam , kiedy ja wszedłem wyzywali mnie od podszywek . Aż musiałem założyć konto na forum , i o tym napisać. Wczoraj kupiłem steam na allegro , więc nie powinno być tego problemu . Nick - ProGamminG1. Prosił bym admina aby banował każdego ns na moim nicku. Z góry dziękuje.  rok temu drałem na tym nicku itezmiałem podszyfkę grałem na ns a steam sie podszył oczywiście przegrałem to bojak ns możewygrać i kiedyś taki sam tekst facet na forum wystawił, na moje cośtu smierdzi  uważam że guest coffe kłamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności