Skocz do zawartości

4 FuN w Cs-Classic :)


MarVin

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualny mod: 4FuN
Ilość slotów: 16 (jeżeli będzie stał pełny, dokupię)
Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.162:27186/
Lokalizacja servera: Polska - Warszawa ATM
Hosting: Pukawka.pl
Kontakt do H@ (GG, skype): GG: 47103305, STEAM: marvin199611

Dlaczego mamy cię przyjąć? Znam się troszku na pawnie (AMXX), serwerek jest unikatowy, gdyż sam go robiłem i przerabiałem większość pluginów. Są fajne modele (AK47, M4A1, Deagle, Paki, Granatów Noża) Na serwerze aktualnie nikt nie gra ale w piątek zostanie wykupiona reklama i myślę że ludziom spodoba się serwer :) Dlaczego wybrałem akurat Waszą sieć ? Gram na Waszym Zombie oraz Knife Modzie (pomagałem w tworzeniu serwera) a spostrzegłem że nie macie 4 FuN'a więc pomyślałem że może zechcecie mieć owy serwer i napisałem te podanko :)

 

PS. We większości sieci są serwery 4FuN, jeżeli ktoś jest chętny aby zobaczyć jak wygląda serwer to podam IP: 31.186.83.162:27186 (to nie jest reklama !)

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tego podania, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na TAK... Przyda się 4FUN, ale musisz go rozkręcić bo H@ przyjmuje serwery które są poniżej 2k w GT, ale może Ci się uda ;) 

 

Jestem dobrej myśli ^^

 

Pozdrawiam SkalnyPatataj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ktoś z was w ogóle popatrzył na GT ?....Wszyscy piszą tka nie sprawdzajac GT, popatrzcie na nie i zobaczcie co tam pisze, a ja w tym czasie zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NIEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Wiadomość AutomatycznaTen temat został przeniesiony z "Główna kategoria forumMasz Serwer? Szukasz Sieci? Pisz!" do "Główna kategoria forumMasz Serwer? Szukasz Sieci? Pisz!Archiwum".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności