Skocz do zawartości

Nowy DeathRun?


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,Dzięki pomysłowi Magika tworzę nową wersję DeathRuna ( "podobna" wersja była rok temu )

Tak to mniej wiecej będzie wyglądało (pisane przez Magika)

Deathrun 2001lvlStaty:Zdrowie: 1 pkt = 1 hp. MAX 2500Wytrzymałość: 1 pkt zmniejsza obrażenia o 0.2/1% MAX 250Kondycja: 1 pkt zwiększa szybkość poruszania się o 1 MAX 350Grawitacja: 1 pkt zmniejsza grawitację o 1 MAX 200Większe obrażenia:  1 pkt dodaje 0.3% obrażeń MAX 200Dodatkowy exp: 1 pkt dodaje 1 exp MAX 500Klasy:-Darmowe(Zwykłe): 1. Bączek:    -Posiada LongJump 2. Ninja:    -Ma zablokowane w statach większe obrażenia, a sam posiada +120 obrażeń z noża oraz widoczność z nożem na kucaku spada do 55/255 3. Popierdółka:    -Dodatkowe 150 szybkości na start (zamiast 250 standardowo, ma 400) + dodatkowe 5 obrażeń z noża4. Odlotek:    - Dodatkowy skok w powietrzu5. Lekarz:    - 3 apteczki leczą po 300 HP używa na "e" Darmowe(Od lvl):1500lv: Graviton    -500 Grawitacji 100/255 widoczności2001lv: Ogrom:    -dodatkowe 2 skoki w powietrzu 75/255 widocznościPremium:1. Magik:    -Posiada Teleport może użyć co 10 sekund 80/255 widoczności2. Koks:    -1/2 z noża +50 szybkościKlasy VIP:1. Prokoks:    -natychmiastowe zabicie z noża PPM. 80/255 widoczności 1/4 na odrodzenie się po śmierci2. Gandalf:   -Ma jedną błyskawicę zabierającą 1000HP użycie na "e", Ma teleport co 5 sekund użycie na "c" 1/4 na odrodzenie się po śmierci3. Mega Grawitek:    -500 grawitacji, zablokowanie w statach grawitacji +100 speeda 1/4 na odrodzenie się po śmierci  Atrybuty VIP'a:1. Dodatkowe 500 hp2. Dodatkowe 400 expa za zabicie CT i TT3. Komenda /speed - dodaje + 100 speeda4. Komenda /grawitka - ujmuje 100 grawitacji ( 800 grawitacji ---> /grawitka ---> 700grawitacji, po dodaniu 200 w grawitacje ma i napisaniu komendy ma 500/800 grawitacji)5. Dodatkowe 200 obrażeń z noża6. Napis VIP w HUD7. Napis VIP w tabeli wyników (?)8. Na początek każdej rundy dostaje: Deagle + amunicja, 100 pancerza, granat wybuchający, granat dymny, +2000 $  Koszt 1 Premki 7.38 zł SMS.Koszt 2 Premek 11.07 zł SMS.Koszt VIP'a 17.22 zł SMS.  Sklepik pod komendą /s oraz /sklep :1. Granat wybuchający - 2000$2. Granat ogłuszający(flesh czy jak tam) - 3000$3. Deagle 7 amunicji - 5000$4. Dodatkowe HP (dodaje 300hp) - 5000$5. Pancerz 100 - 6000$6. Losowy exp - 10000$ (dodaje od 100 do 5000 expa)7. Respawn - 10000$ (gracz się odradza) Komendy:/free - TT nie używa pułapek, CT ma zablokowaną broń/ip - pokazuje adres IP wszystkich graczy na serwerze/mute - gracz może wyciszyć danego gracza/playmusic - radio na serwerze (może być to co było)/vip - pokazuje informacje o VIP'ie/premium - pokazuje informacje o klasach premium/invis - opcja wyłączenia modeli graczy i wody/fps - ustawia komendy na fps'y/kontakt - pokazuje kontakt ze mną i jeśli chcesz z tobą (GG czy skype)/top15/rank/staty/reset/klasa/klasy/kill - zabija gracza Możliwość kupna lvl. Za 100 lvl 3.69 zł SMS   Model noża ten co jest i komenda /model by go wyłączyć.   Plugin na traile.Plugin na czapki. Pod komendą /hat.Plugin na zegar pod radarem.Plugin na kolejkę. (Bytami się mogę zająć sam)  Czas trwania mapki 20 min. Rundy 5 min.Bez auto-respawna.Za wygranie rundy przez CT każdy żywy CT dostaje 300 expa.Gdy się mapka skończy osoba z największą ilością fragów dostaje 500 expa.Bez blokady anti-cheat (anty skracania)$ za zabicie +250$ za przeżycie rundy +2500 I dodaj co jeszcze uważasz. 
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem. Respawn będzie można kupić w sklepiku pod komendami /s lub /sklep.

@Siwy tylko klasy VIP mają 1/4 na odrodzenie a żeby je mieć trza zabulić więc wg mnie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niedługo zostanie podane IP serwera (jeżeli wg mnie serwer będzie nadawał się do testowania) na którym wszystko będzie robione. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zainwestowane było pare razy w reklame i nic nie dawała.

Nie było cię przez wakacje i nie wiesz :D, kupowałem 4 razy reklamę na ten serwer i gówno dała.(za przeproszeniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamowanie czegoś co nie ma " popytu " u ludzi nic Ci nie da, pozatym że wydasz kase w błoto. Także bardzo dobrze się dzieje że są robione te zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybak ty grasz tylko na cod'ach i nie wiesz czy ten mod jest grany czy nie, no to prosze cie jak nie wiesz to nie mów.

Do zmiany - po co kolejna, mniejszy level > gorszy serwer, czego ? Chodze po serwerach DR czasem i widze, im większy max lv tym więcej graczy, 2001 lv ok, nie narzekam, ale zmiana co 4-5 miesięcy ? max lv. Niech zostanie jeden i tylko jeden, i resety lv. Może potem coś nowego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie lepiej ? 0 graczy prawie ciągle jak już ktoś jest to i tak nie wielu.. Serwer na siebie nie zarabia, a myślę, że na tym nowym DR więcej się ludzi skusi na VIP'a czy klasy premium.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zostawcie tak jak jest?A powiedz mi kto go opłaci?Już DD2 lepiej wygląda niż ten serwer, choć tam prawie adminów nie ma i nie było żadnej reklamy,a na ten serwer poszła kasa które przy takim serwerze się nie zwróci.

 

Po co ma stać pusty przy innych serwerach? Jak to wygląda?Tam nawet graczy nie ma bo max 5 ostatnio widziałem co jest dla mnie ŚMIESZNE.Zrozumiałbym gdyby on jeszcze na siebie zarabiał,a nie dość że leci na niego kilkadziesiąt złoty(dokładna cena na pukawce ok. 42 zł) to do teog nikt tam nie gra.

Ten serwer owszem zarabia, ale są to składki jednorazowe które dały nam 5/10 zł na pukawce?^ ^Rozkręćcie serwer zostawie, nie rozkręcicie to w weekend powinna byc gotowa nowa wersja

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ten serwer jest zbyt prosty dlatego nie ma graczy i nie ma z niego kasy

Nikt ci nie będzie grał na serwerze, gdzie mape przechodzisz prawie bez dednięcia, nawet nieogarniajac i to w kilkanaście sekund

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności