Skocz do zawartości

Wasze propozycje


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Ty myślisz, że administracja ma czas, żeby dodawać takie pierdoły ? zajmują się innymi sprawami " ważniejszymi ", w każdym bądź razie możesz zrobić sobie bind i będzie jeszcze lepiej bo szybciej ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dział służy do skladania propozycji a nie do kłucenia i spinania  w sumie to przenikanie mogło by być

Spadochronu raczej nie będzie ! już o tym pisałem z rybakiem wgl to nie potrzebane tym bardzie ze to jest hard więc trzeba radzić sobie w inny sposób ...

/sklep tak neich zostanie po co jakieś /s zbinduj sobie i tyle..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

new const perk_name[] = "Zestaw Weterana";new const perk_desc[] = "Otrzymuje m4a1 nie musi przeładowywać Broni ";

 

 

nie jestem pewny ale jeżeli klasa swat nie działa miałem perk też nie działa mozna go wywalić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awanse to nie " lvl up " tylko " metamorfoza klasy "   osioł --- > koń dla przykładu a tego tutaj nigdy nie będzie bo jak dla mnie to głupota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu na serwer komenda cl_forwardspeed zmienia się na "1000", a cl_backspeed i cl_sidespeed pozostają na "400". Przydałoby się je zmienić na takie same, bo się dziwnie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 350 to wleci w hard, no to jest już jeden serwer i po co drugi ? 

Tak jak byś zrobił 45k i 35k, zrób coś nowego a ten max 1000 lv z awansami klas by był zajebisty, teraz szukać szukać i nie znajdziesz takiego chyba że jakiś 200 i awanse albo 5000 lv, tera to ograniczają je do only STEAM, więc są nietypowe tera a lepiej się gra niż na 350 tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie broni zrobić serwera który zostanie dodany do sieci , ja sam " projekt serwera" - klasy / perki inne rzeczy pisałem najpierw zajeło mi to z 2 tygodnie , później dostałem serwer i to co mialem w " notatniku " zrobiłem na serwerze nie mam zamiaru przerabiać całego serwera.Rozkręce go takim jakim jest. I to jest coś nowego bo w internecie takich lvlów wogóle nie ma albo są 2-3 puste serwery. Ten serwer nie jest żadną konkurencją dla 350 , bo na 350 calkiem inaczej lvle się wbija a całkiem inaczej wyglada to na tym serwerze. Pozatym na 350 nadal jestem opiekunem i dlaczego mialbym robic  sam sobie konkurencje ?  :rotfl:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności