Skocz do zawartości

Podanie By ElektrasV4


ElektrasV4

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Cod Mod 101 lvl Cs-Classic2. Nick: <ElektrasV4>3. Imię:Paweł4. Wiek: 14- OGARNIAM5. Znajomość Amxx(0/10):8/10- nie umiem pisac pluginow6. Mikrofon(Tak/Nie): zepsuty7. Składka(Tak/Nie):Tak 8. Czas spędzony na forum: Mało Ale nadrobie9. Opisać siebie: Lubie grac w cs gram juz 6 lat miałem admina na serwerach typu Death Run Jail Break FFA i Cod Mod Nie zartuje :) lubie sport i akrobatyke, Mieszkam w opolu10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ widze nie ogarów osoby na aimie wh sh i ci co daja miny w przejsciu wulgarnie sie zachowóją 11. Linki do reklam: Nie mam ale moge reklamować (Sposoby Moje :P)12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy; Upewnie sie czy napewno używa dopalaczy jezeli sie okaze ze tak to banuje zalezy czy bedzie to nadużywać czy nie naj czesciej do perm albo miesiąc takie mini upomnienie-Gdy ktoś nadużywa micro; Najpierw go kickuje z upomnieniem ogarnij micro jezeli nie dociera ban na 1h-Nadużywa Kultury na serwerze; upominam żeby sie ogarną jezeli nie to dostaje bana w zależności jak nadużywa najczęśćiej to 1h/3h/1day13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non Steam ukradli mi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy obowiązkowe, 5 zrób łap kod (http://forum.cs-classic.pl/topic/11771-kod-reklamowy/) i rób reklamy. 

cheaty, perm albo miesiąc ? Mikro po kicku aż 1h ? Kultura aż 1dzień ? Jak byś był ciut mądrzejszy byś przepisał z regulaminu admina cały pkt 12. 

 

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym dać na tak, gdyby nie to

 

 

4. Wiek: 14- OGARNIAM oraz  10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ widze nie ogarów osoby na aimie wh sh i ci co daja miny w przejsciu wulgarnie sie zachowóją 

 

oraz brak reklam  [co do pogrubionego tekstu- może się przejęzyczyłeś ale mnie to mało obchodzi.]

 

 

Tak jak napisał Siwy, brak linków do reklam itd.. nie chce mi się pisać.

 

Nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak byś był ciut mądrzejszy byś przepisał z regulaminu admina cały pkt 12. . 

Czemu mam przepisywać z regulaminu ? poco ja tak daje bo nie jestem chamski i na wielu serwerach sie to przyjeło na których miałem adma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NIEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Właściciel

Wiadomość Automatyczna

 

 

Ten temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#6 [CoD 101 LvL] Cs-Classic.pl || Pukawka.plCODPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności