Skocz do zawartości

[BAN]to jest smieszne.


LewyMario

Rekomendowane odpowiedzi

smieszy mnie wasze zachowanie. gosc co dostal bana [avangarda] - nawet nie daliscie sie mu  wytlumaczyc tylko temat zamykacie......

ja wiem ze nie czitowal i daje sobie adma odebrac. gosc to ze nie ma steam musi byc brany za odpala? smieszne

on mial juz robione ssy 2razy i wyszly czyste wiec ja sie pytam o co wam chodzi?

 

jesli tak traktujecie osoby co sa czyste to widac poziom....

 

jesli temat zaraz zostanie zamkniety bez dobrej odpowiedzi to po prostu swiadczy o waszym stosunku do graczy

 

elo

 

ps. pisalem z klawiatury ekranowej wiec sorry za bledy jesla sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rozumiem cię ani trochę

 

 

O godzinie 17:57 SS'Y na serwerze cod 350 dostał Avan'Garda' i były one robione jak widać gdy zmarł, czyli patrzył na kogoś.

Na ss'ach widać jak wół że korzystał z WH, na prawie każdym ss'ie

 

 

To jak mógł być czysty skoro widział przeciwników przez ściany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego wyjasnic nie moge ale wiem ze on nie czituje, uznacie za bezsensowny temat wiem o tym.

wszedł na "aktywnym" bo nie wiedzial ze to jemu ssy byly robione. 

tak czy siak to pewnie o ub nie ma jak chociaz gosc nie czituje a i dolozyl do sieci/na serwer....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak nie czitował?
Nie wiem ile Ci ta osoba "zapłaciła" ale pleciesz takie głupoty że się chce śmiać.

Jak mógł nie czitować skoro pokazywało mu graczy przez ścianę? SS'y zrobiło mu, a ss'y działają naa zasadzie wpisywania graczowi komendy na zdjęcie z gry.

Nie czitował ale graczy przez ścianę widział, dziwne?
To że wrzucił kilka razy ss'y czyste to nie oznaka że jest czysty, mało anty ss'ow lub WH z kwadracikami które można łatwo edytować i zmienić czas modyfikacji?


Regulamin jest prosty i tyczy się każdego, gościu używał wspomagaczy i nie wciskaj mi bajek że to samo mu się pokazało bo nie jestem debilem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności