Skocz do zawartości

[Skarga] Kudlaty


JestemLegenda

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  JESTEM LEGENDA, SALUTUJ

2.Nick admina/gracza który zawinił: Kudlaty
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 21:40, Dziś.
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadek ogorkowamamba + w chu* dużo graczy ;)
6.Opis sytuacji: Kudlaty jako survi został dosłownie "zarżnięty" przez masę zombie. Napisałem na czacie uogólniając "ZOSTAŁ ZERŻNIĘTY PRAWIE JAK BABKA Z BRAZZERSÓW" po czym dostałem bana na 3H jako obrazę ADMINA. Nie dość straszył mnie jeszcze banem, bo przeszkadza mu to że mam pro vipa i go cisnę jak psa. Skoro nie stać cię ziomek na pro vipa to wyjdź i nie wracaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To teraz ja się wypowiem bo dla mnie ten ban jak i czas jest śmieszny.

Ok, przyjmę że tutaj admin mógł poczuć się urażony ale największy czas trwania bana to przesada i czuje tutaj jakąś niechęć do gracza.


Więc ja tego bana skracam do 1h i admin jeżeli jeszcze raz zbanuje osobę na taki okres za takie "małe przewinienie" dostanie ostrzeżenie lub utraci adma bo tutaj aż widać to nadużywanie admina bo bana na 3h(najdłużej) daje się tylko w przypadku "wyzywanie admina od najgorszych", a nie w przypadku żartu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

Wiadomość Automatyczna

 

 

Ten temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#4 [ZombieExpMod 4.3]Cs-Classic.pl[MISJE] | Pukawka.plZombieSkargi" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności