Skocz do zawartości

[BAN]WTF ?! -.- ...


xmentor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Mój nick to xMentor^^x innego nie użam ..
Link do SSów : skąd mam je wziąć ? Nawet bana nie dostałem :x ... Tzn. dostałem wczesniej ale ss'ki czyste. wchodze terraz zeby sobie pograć aaa tu Banned . - .- . ''Your IP: '88.220.127.115''' Ech ... Widocznie ktoś z mojego miasta to musiałbyć ;x .. Jest jeden dostawca internetu kablowego i u nas na tym zadupiu kazdy ma takie same ip jesli jest ten sam dostawca ... Dałoby się coś zrobic? Dla HA moge udostepnić mój komputer który może przejrzeć go programem TeamViewer .. ; / ..
Wycinek z konsoli :
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : LEGENDARNY
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '
[AMXBans] Your IP : ' 88.220.127.115 '
[AMXBans] =======================================
Serwer : Chyba na COD'zie 45k ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhaahahah, nie możliwe ? hmm, strasznie mało wiesz ...  Po pierwsze po co miałbym wchodzić na inny nick i nawalać na haxach ? hmmm ? Chyba jeszcze tak głupi nie jestem. Chcesz moge załatwić Ci numer do dostawcy : ARKUS w moim miescie i się sam zapytasz czy to nie możliwe . Napisze Ci małą sytuacje : Próbując rejestrować się na forach(nie na wszystkich) niekiedy wyskakuje mi informacja że z tego IP w ciagu 24 zarejestrował się już ktoś i musze czekać. I teraz też mi powiesz że to jest nie możliwe ? Popytaj się ludzi którzy np. mieszkają na osiedlach i jak mają tego samego dostawce internetu to mają takei same IP i jeśli ktoś z osiedla dostanie na jakimś serwerze/forum bana na IP to reszta już nie bedzie mogła wejść .

ps. pisze to na totalnym wkurw***** .. Więc to wszystko może nie zawiarać jakiejkolwiek spójności  , zbieram się od jakiegoś roku żeby zawitać mojego dostawce internetu z prośbą o zmiane IP bo to już denerwuje ..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OneShot ty lepiej sie nie pograzaj i przestan nabijac sobie post .
A z tym netem jest to mozliwe u mnie tez jest to udostepnione na cale miasto tylko radiowka :/ wiec raczej mysle ze nalezy sie ub bo nie ma zadnych dowodow na to ze dostal bana tylko te samo ip a to roznie wychodzi z tym ip chociaz mam neostrade to po zmianie ip wchodzac na server wyskakuje mi ze mam bana .
Wiec moim zdaniem ub powinno byc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś sytuacje (mam radiówkę), że wchodząc na serwa z mojego miasta jakaś gimbaza to było 2-3 lata temu zrobiła sobie serwer. Wbijam tam patrzę i mam admina. Administrator miał admina na IP, a my mieliśmy to samo IP. UB powinno być moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności