Skocz do zawartości

Nieskończona ilość amunicji


Sorry

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, nie mam pewności czy to dobry poddział jeśli chodzi o daną sprawę, więc w razie czego prosiłbym o przeniesienie. 

Kilka dni temu zakupiłem pro vipa, podczas tych kilku dni weszła nowa zasada co do nie nadużywania vipa tzn. ciągłe strzelanie  po 20s - 5 s przerwy. Chciałbym się odnieść z jedną uwagą i pytaniem:

- zombie podczas strzału nie miały (WIĘKSZEGO) problemu z dostaniem się do mnie, jak ktoś potrafił to zaraził nawet przy laserowej minie. Więc dla mnie głupotą jest liczenie ile sekund strzelam i odczekanie pięciu sekund, gdy  kupiłem vipa po to by mieć tą nieskończoność bez kupienia przez ap.. 
i tu zadaję pytanie:

- jak bym był graczem bez pro vipa, to kupując go przez ap też muszę przestrzegać danej zasady? 

 

Jak dla mnie to jest ale za ale, więc proponuję by daną zasadę znieść i ograniczyć ilość pro vipów. 

Pozdrawiam. 

Sorry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jest napisane "ogólnie" tak by było. Chodzi oto że nie macie ciągle nawalać bo to już w ogóle idiotyzm.
Ciekawe jak mogłeś kupić VIP"a nie wiedząc że jest ograniczenie? KAŻDEJ OSOBIE PRZED KUPNEM PISZĘ JAK TO WYGLĄDA I JAKIE SĄ ZASADY.

Niektórzy gracze mają w dupie innych i nawalają cały czas.

 

Unlimited ammo przez sklepik masz na jedną rundę.


Pro VIP'ow jest coraz mniej i tłumaczyłem to w poprzednich tematach. Nie zamierzam się setki razy powtarzać


Zamykam to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności