Skocz do zawartości

Było miło, NARAZIE


BlazE

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                              WITAM!!

     Jak sami zauważyliście od jakiegoś czasu rzadko mnie spotkać na serwerach, co jakiś czas wejde na forum.

Poprostu nadszedł taki czas by ustąpić miejsc komuś, kto bedzie bardziej zaangażowany w "dobro dla sieci".

Nudzą mnie już te posady i nie mam jakiejkolwiek motywacji, żeby robić dalej to co dotąd robiłem. Może się wypaliłem.

Nie odchodzę z sieci, nie mam nic do administracji, nie żałuje tych paru miesięcy (poznałem tu wielu dobrych ludzi),

Myślę, że dałem niektórym dobry przykład i pozostawiłem po sobie dużo pozytywów jako osoba/MOD/UBTEAM/ADMIN.

Chcę być normalnym użytkownikiem forum i graczem. To by było na tyle. Proszę o zrozumienie.

     Najbardziej pozdrawiam moich WROGÓW, ludzi z którymi miałem sprzeczki i którzy życzą mi źle. Pomyślności w życiu :)

Znajdziecie mnie czasami na cod350, reszta jak chce może śmiało pisać na gg:9442020 lub PW/Steam.

 

                                                                       POWODZONKA!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności