Skocz do zawartości

Klasy/perki do usunięcia i do dodania


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

ok. :)

-wojak - poprostu te m5 wgl. prawie nie wchodzi. pisze ze jest 1/9 czy tam wiecej i gowno prawda, lepiej gra sie juz pacyfikantem.a i pisze ze ma 3 skoki a ma 2

-aniol- wgl klase usunac, ta klasa nie da sie zabic z m4.

WOJAK DZIAŁA W 100% DOBRZE

ANIOŁ TEŻ DZIAŁA POPRAWNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym tam zmienił wszystkie premki, bo są już takie nudne ze patrzeć na  nie można ;//

Zrobić premki tak jak jest na cod mod 350 lvl ze 1 klasa jest po 11 zł a nie jakieś pakiety bo za 11 zł dostajesz 4 klasy a za 32 zł 1 klase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponuję dodać perk, który dodaje brak rozrzutu I nazwać go Cziter

Też jestem za dodaniem takiego perka

 

 

Ja bym tam zmienił wszystkie premki, bo są już takie nudne ze patrzeć na  nie można ;//

Zrobić premki tak jak jest na cod mod 350 lvl ze 1 klasa jest po 11 zł a nie jakieś pakiety bo za 11 zł dostajesz 4 klasy a za 32 zł 1 klase

 Jestem na nie pamiętajcie Magik był i będzie wizytówka cs-classic Niech zostanie tak jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było w prowadzić małe zmiany w premkach za 23zł a mianowicie Anioł i Wojak, klasy które nie są zbyt dobrymi na swoją cenę i do tego też zbytnio chętnych nie ma na te premki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Można by było w prowadzić małe zmiany w premkach za 23zł a mianowicie Anioł i Wojak, klasy które nie są zbyt dobrymi na swoją cenę i do tego też zbytnio chętnych nie ma na te premki.

To prawda można by było  je stuningować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja bym tam zmienił wszystkie premki, bo są już takie nudne ze patrzeć na  nie można ;//

Zrobić premki tak jak jest na cod mod 350 lvl ze 1 klasa jest po 11 zł a nie jakieś pakiety bo za 11 zł dostajesz 4 klasy a za 32 zł 1 klase

To co z tego?

Nie rozumiem xD

 

Masz 1 klasę która jest PRO, a masz 4 klasy do wyboru i nie da się 4 na raz grać, więc grasz jedną. I tak czy siak wychodzi dobrze i właśnie tka miało wyglądać.

Nie będzie tam klas za 11 zł (podzielonych)

 

Można by było w prowadzić małe zmiany w premkach za 23zł a mianowicie Anioł i Wojak, klasy które nie są zbyt dobrymi na swoją cenę i do tego też zbytnio chętnych nie ma na te premki.

 

To czekam na propozycje napisane w nowych tematach. Tyczy się premek za 11 i 23 bo coś tam nikotyna wspominał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja na Speed Hacker 1,1 kosa 2 skoki szybki Premium klasy Mistrz min 1,10 p90 10 min 100 dmg z min + inta Klasa od lvl Elitarny Snajper 45k 1,1 scout 1,1 awp 1,1 kosa 3skoki mniejsza gravitka Super Premium Mroczny Ninja 1,2 kosa 5 skoków gravitka 650,800 Możecie poprawiać jakąś klase .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Speed Hacker 1,1 kosa 2 skoki szybki Premium klasy Mistrz min 1,10 p90 10 min 100 dmg z min + inta Klasa od lvl Elitarny Snajper 45k 1,1 scout 1,1 awp 1,1 kosa 3skoki mniejsza gravitka Super Premium Mroczny Ninja 1,2 kosa 5 skoków gravitka 650,800 Możecie poprawiać jakąś klase .

Nie. Za silne i za słaba na premke. Są już dobre klasy od lvl'a i premki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wracam do geniusza... Moim zdaniem przegiecie troche z usunieciem tej niewidki, teraz nawet wiecej ludzi kupuje assasina bo assasin jest lepszy duzo od geniusza . . 

Takze proponuje cos zmienic z tym lekko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geniusz to dobra klasa.Nie potrzebna mu niewidka ale jak H@/opiekun zdecyduje dać mu to proszę.

 

Gienek ma 1/1 awp i 1/4 z pompy jak dla mnie jest dobrze, a niewidka mogłaby być dodana niewielka tak żeby lekko prześwitywał, ale nie większa bo byłby za mocny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam tutaj propozycje co do Magika.

Z M@jkim stwierdzilismy ze Magik jest bardziej widzialny niz wczesniej.. Kiedys bylo widac tylko cien przy nogach teraz miejscami robi sie przezroczysty gdzie bardzo sie to rzuca w oczy... Nie wiem czy to specjalnie czy nie. ale proponuje cos z tym zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłbym jeszcze perki "Bogini Glocka i USP "  nikt z tych perkow nie korzysta .

Edytowane przez -_-
Z takimi błędami szybko stracisz redaktora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagiK nie potrzebuje zmian jego niewidka jest dobrze ustawiona.

M@jki H@rdcor

Grasz Magikiem i kosisz cały serwer.

Nie wiem po co w nim cos zmieniać.

Z tego co wiem Magik nie ma żadnych bugów( traci niewidoczność gdy zmienisz broń na 1 sec lub gdy biegniesz w cieniu wtedy widać go trochę).

 

A co do geniusza juz pisałem (niewidki mu nie dodam bo i tak kosi cały serwer z XM).

Usunoł bym jeszcze perki "Bogini Glocka i USP "  nikt z tych perkow nie korzysta .

Ja dziś widziałem że 2 osoby z nich korzystało. Ja też czasami z nich korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mlodziaczek owszem, a czasami nawet zauważyłem że staje się on momentami całkowicie widzialny.

Po 1, jest na serwerze plugin który daje możliwość przechoidzenia przez członków drużyny. Wy podczas patrzenia na kogoś ze spet widzicie graczy wsyzstkich tak jakby byli lekko prześwitujący, tak samo jest z magikiem, gdy jesteście z nim w drużynie to widzicie go jakby miał 60/255 niewidki bo tak jest już w tym pluiginie. Drużyna przeciwna widzi go inaczej.

 

 

Magik ma cały czas tyle samo niewidki od początku, nic nie było zmieniane od dłuższego czasu

 

Jest bug serwera podczas kucania na byle jakiej klasie jestes niewidzialny tak jak na magiku

To samo co wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl na klasy 4 SpeedHacker 1,1 kosa 2 skoki szybki Premium Mistrz min 1,10 z p90 10 min 100 dmg z min + int Klasy z lvl 45k Elitarny Snajper 1,1 scout 1,1 awp 1,1 kosa 3 skoki mniejsza gravitka Supre Premium Mroczny Ninja 1,2 z kosy PPM 5 skoków gravitka 650,800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności