Skocz do zawartości

Klasy/perki do usunięcia i do dodania


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Sprawa jest prosta

 

Potrzebuje dalszych propozycji (NORMALNYCH) które poprawiają według was grę. Jeżeli wszystko będzie ZAJEBISTE to zrobimy reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troll 1/2 z kosy 1/5 z usp 1/2 He może byc premka

Einstain posiada 3 pioruny 1/9 z aug 1/1 z kosy Premka :)

Super Man rozrzuca ludzi gdy do niego podejda przez 10s i zabiera 5k dmg fiveseven 1/6

Best 1/1 Awp 1/5 glock zwykła klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Koniec propozycji ? Serwer jest już zajebisty ? Nie widzę żadnych propozycji które można byłoby dodać, a sam dział "ucichł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił Zrobic 1 klasa od poziomu 20000lv . Za slaba jest na swój poziom . Powiedziałbym tak .

Zrobic w niej tak :

M4A1 [1/11]

Deagl [1/3]

1 skoki

2miny + [int]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił Zrobic 1 klasa od poziomu 20000lv . Za slaba jest na swój poziom . Powiedziałbym tak .
Zrobic w niej tak :
M4A1 [1/11]
Deagl [1/3]
1 skoki
2miny + [int]

Jak taki lvl wbijasz po 8-20 zabójstwach.

 

 

Jam proponował aby zmniejszyć EXP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edit

Ja bym polecił Zrobic 1 klasa od poziomu 20000lv . Za slaba jest na swój poziom . Powiedziałbym tak .
Zrobic w niej tak :
M4A1 [1/10]--> Ogranicznik rozrzutu .
Deagl [1/3]
1 skoki
2miny + [int]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@jki przynajmniej dbam o server, i podpowiadam jakie propozycje mozna  było dac .

 

Proponuje zmienić klasie  "Wypierdek"  MP5 [1/11] +2 miny [int] 1 skok  noi i Glock 1/nw pomozcie ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@jki przynajmniej dbam o server, i podpowiadam jakie propozycje mozna  było dac .

Możesz pomagać, ale nie spamując.

Proponuje zmienić klasie  "Wypierdek"  MP5 [1/11] +2 miny [int] 1 skok  noi i Glock 1/nw pomozcie ]

Na Nie

Miny

Mp5 1/11 (za dobre) 

+1 skok 

To podchodzi pod klase premium.

Jak dla mnie ta klasa i tak jest dość dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli już robimy perki z 1/x to nazwijmy je tak jak reszta, czyli złote "COŚ TAM"

Czekam na jakieś poważne propozycje bo wychodzi na to że serwer jest dobry a patrząc na statystyki jakoś tego nie widzę. Rozumiem że na cod'ach +30k jest pełno cziterów i musiałbym wyczyść bans by serwer stał full (tak robi większość sieci z takimi cod'ami co jakiś czas) ale to nie wchodzi w grę. Trzeba rozkręcić serwer normalnie, bez zbędnego gówna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawić klase od 40000lv . Tą klasą nie da sie zabic nikogo zanim drugi raz uderzysz M3 gosc zabije Cie  . Klasa za słaba jak na ten level.

 

nw

Gail [1/11]

USP [1/6]

2 "Flash"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o przywrócenie klasy MISTRZ od 40k lv gdzie miała 1/1 se sqauta... była ona chyba z jakis rok temu jak grałem. wszedlem na serwer i patrze nie ma:( bardzo mi jej brakuje:*  Buźka nie wkrecaj mnie wiecej na Steamie bo sie zakrecilem jak ogon doslownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił Zrobic 1 klasa od poziomu 20000lv . Za slaba jest na swój poziom . Powiedziałbym tak .
Zrobic w niej tak :
M4A1 [1/10]--> Ogranicznik rozrzutu .
Deagl [1/3]
1 skoki
2miny + [int]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności