Skocz do zawartości

plarer1


Sorry

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: sorry ladna dupa z twarzy <3

2.Nick admina/gracza który zawinił: plarer1
3.Admin/Gracz : plarer1
4.Data i godzina: 20.11.13 (godz. po 15) 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www.sendspace.pl/file/4e71d4183c51ba79370c496
6.Opis sytuacji: Gość wiedział dokładnie o zasadzie. Nadużywał vipa. Pierw strzelał do mnie seriami, jak zapytałem co za vip to strzelał "niby wg. zasady" lecz mu się to nie udawało. Wszystko widać na demku. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa to ja juz nie rozumiem tego regulaminu ! k3r powiedziala jesli kupie ten bezlik za 30 ap to moge walic ile chce ? mialem dokladnie 122 ap w next jak bylo 8 zm i tam 10 ludzi to poszlem do kampy i kupilem ten bezlik to mam 92 ap W regulaminie czytalem na GG ze moge walic 20 sek i przerwa a teraz sorry pisze na say ze p vip moze walic 30 sek z przerwa 5 sek tzn 25 sek wali i 5 sek przerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś strasznie jakiś pokręcony. Napisałem Ci, że strzelasz 30 sekund, 5 sekund przerwy i następne 30 sekund strzelasz. Ale jeśli strzelasz 10 sekund to i tak 5 sekund robisz przerwy. Powiedziałeś, że masz pro vipa, jeżeli nie to skarga Cie nie obejmuje (i proszę o zamknięcie), ale napisałeś mi, że masz pro vipa, a na pro vipie nie musisz kupować tego beziku, bo dostajesz go na start. Złamałeś zasady, poszła skarga. Najpierw Cię ostrzegłem a potem dopiero zacząłem demko nagrywać ciołku mały ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK TO KOGO MAM WGL SLUCHAC niewiem kto mi pisal na gg to byl chyba -_- to mi napisal strzelasz 20 sek i 5 sek przerwy albo 15 sek i te do 20 sek przerwa z dodatkiem tzn (LM) . I moglem kupic bezlik bo ADMIN K3rocko powiedzial mi ze kupie bezlik to wale ile chce :) 

Edytowane przez -_-
Napisałem że strzelasz przez max 30 sekund po czym robisz 5 sekundową przerwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności