Skocz do zawartości

Skarga na Administratora Serwera Cs-classic Cod Mod


matusz1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Hajt (11lat) ;OData zdarzenia: 10 luty 2013r. Godzina ok. 20.30Osoba na którą chcesz złożyć skargę: RadakaiOpis sytuacji: Było to tak że była mapa podobna do assault i wtedy wchodziły mi ładne "banie" i grałem dalej dobrze mi szło a admin był na spekcie i patrzył chyba na mnie może jakieś zwidy miał i myślał że mi się rusza celownik chociaż wcale się nie ruszał i zbanował mnie powód 'AimBot' by dał przynajmniej 'Wstaw screeny na ....' i sie wkurzyłem i dałem skarge.Dowód: Szkoda że nie macie HLTV bo byście sobie zobaczyli. Ale na szczęście kolega taki nick: [Pro] Korpa [Wrc] widział wszystko i może potwierdzić że nic nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś chyba ci się pomyliło typie to że pisali to wiesz... a widziałem jak ogarniacie typ pisze i to 1 typ " ...... gracz ma aima" 5 min ut pozniej ban hmmm ciekawe czemu ... To jest żałosne a to że all pisali to co ? to ja przyprowadze 20 kolegow i 1 nieznajomego i będzie może miał fuksa i same banie i all napiszą aim , aim a wy ban ... hmm ciekawe... a demko gdzie masz !? Czekam na demko nie masz demka to znaczy że po prostu coś sobie ubzdurałeś

 

[ Dodano: 2013-02-10, 23:43 ]

Acha jeszcze jedno. Ile grasz w csa ty mi powiec bo widze to ze ktos ma skilla to wiesz podac ci serwer? co po 1 rundzie DLA CB wszyscy będą mieli aima i wh ..? A ja tylu ludzi na tego serwa przyprowadziłem tak kochałem ten serwer a wy coś sovie ubzduraliście :(((

 

[ Dodano: 2013-02-10, 23:45 ]

Acha i prosze o unbana czy jak to tam się nazywa.

 

PS. Gram w csa 5lat :/ gdybyś się pytał na to na górny post -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szczerze co do formata to przyznam mu rację bo musiał go zrobić(on wie z jakich powodów)Co do demka,jeżeli zgłoszą się 3 osoby które to potwierdzą UB NIE BĘDZIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jak nie ma demko prosze o unbana

 

[ Dodano: 2013-02-11, 19:14 ]

Mogli się zmówic i mnie udupić a ja mam kolege co mieszka koło mnie wyżej post był "Jago długo znam mieszkam niedaleko niego i na 100% on nie miał żadnych cheatów." A jeszcze może tsaki kolega potwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś powiem.Gościu [hajt] nie miał czitów, chodź wielu tak pisało, fresh, jankes, dla was połowa serwa jedzie na czitach :)Zaczekaj hajt na redakai, wypowie się, i będzie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał czity najpierw grał na 40k+DM miał aima każdy może to potwierdzić kto tam grał bo ja też tam wtedy grałem a 30 minut później jak już grałem na 45k to on wszedł i 10 zabójstw pod rząd same banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co z tego jak nie ma demka ...Nie można tera mu nic za bardzo udowodnić ...Powiem Ci pewną rzecz kiedyś na serwie gracz mi na U@ napisał że tt zabija hosty a hosty były nieśmiertelne...Większość osób co piszą na U@ to często nie wiedzą jak wygląda czit a piszą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności