Skocz do zawartości

VIP...


TheBest147

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: TheBest


2.Nick admina/gracza który zawinił: Sorry ładna dupa z twarzy <3 czy jakoś tak ;c i drugi gracz nicku nie pamiętam...

3.Admin/Gracz : Admin i Gracz

4.Data i godzina: Coś około 20/30 min temu

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  http://speedy.sh/e74wa/svip.dem

6.Opis sytuacji:Nadużywanie vipa przez tego pana Strzelanie no reolad 25 5s nie widziałem tej Przerwy zabierzcie mu vipa i admina może też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten admin "Sorry ładna dupa z twarzy" to czy on w ogóle potrafi banować?

Na serwerze był gracz ArO (aktywny) i pisałem ciągle do admina (Sorry....) a niestety on nic nie zareagował. Dopiero po jakiś 10 minutach odpisał mi ale i tak nic nie zrobił. Co dalej się działo to nie wiem, bo wyszedłem z serwera bo nie zamierzałem grać z cheaterem na jednym serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thebest.. jesteś śmieszny ;) 
1. Pouczasz mnie, gdzie regulamin sam pomagałem przerabiać dla head admina.
2. Wmawiasz mi, że nie robię przerw, gdzie jest to u mnie podstawą. Patrzę na czas z przyzwyczajenia nawet na innych serwerach. 
3. Powtarzam, w regulaminie zostało napisane 30 sekund strzelam 5 sekund przerwy robię. Strzelam 15 sekund to i tak robię 5 sekund przerwy! 

4. Nie tylko ja! jestem na poziomie auto lamy i nie tylko mnie słychać było jak strzelałem, bo w tym czasie jak robiłem przerwy strzelał ktoś inny. 
PS. Na demku nie widzę, żebym łamał regulamin ;)
Pampeluna pisałem 30x jako admin, że zbugował mi się amxmod i nie mogłem banować, tylko odznaczałem graczy. - gdzie head admin o tym wie, bo z nim w ten czas pisałem, więc przykro mi, że nie mogłem go zbanować, ale nie było to zależne ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności