Skocz do zawartości

Wasze propozycje x5


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o zamieszczenie tutaj paczki 10 lub więcej utworów "rsów" o maksymalnej długości 15s. Po przesłuchaniu zostaną wybrane jakieś fajne i dodane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać sklep z Dolarami [$] ,

Ja moge podac nutki jakie mogly by byc , ja tego nie umiem , bym zrobila jak bym umiala xD . ,3

- Donatan - nie lubimy robic , ten refren , xD

- KaeN Alter ego :)

- Hemp Gru Mary Mary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie wiem po co jest ten temat, skoro większość rzeczy (realnych/pomocnych/dobrych) podawanych przez graczy jest wogóle nie brane pod uwagę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zero zainteresowania. Chociażby dodać te spawny i mapy pododawać, bo ciągle jest grane westwood, de_dust2, assault i od nowa. Czasami sie zdarzy, że jakaś inna mapa. Było tyle propozycji dodania map i ile już czasu mineło? Jest tyle czasu na dodanie chociaż 1 mapy. A propozycji było z 10 na dodanie mapy ( w poprzednim temacie sezon x4 )..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płacz ukierunkujcie w strone Karola, ja programem do tworzenia spawnow poslugiwac sie nie potrafię on potrafi, nie mam zamiaru dodawać map na ktorych bedzie zabijac graczy ;] wczesniej karol musi edytowac spawny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_zima

Link do mapy:  http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1797/

Mapa na 32 sloty

 

de_dust2_long

Link do mapy:  http://maps.cs-bg.info/maps/cs/60/

Mapa mała ale 28 osób powinno się zmieścić :P

 

de_blue

Link do mapy: http://maps.cs-bg.info/maps/cs/467/

Mapa na 32 sloty

 

fy_snow2011

Link do mapy: http://www.cstrike-planet.com/maps/2954-fy_snow2011

Mapa na 32 sloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:

 

* Zmiana ustawienie 2 mapcyklów jednego w ciagu dnia ze standardowymi duzymi mapami i drugiego w godzinach mniejszej aktownosci graczy z miniejszymi mapami jak aim_map wiocha  itp. By uniknac sytuacji że jest full serwer a mapa poprzez vot zostaje wybrana wiocha gdzie respawnow nie ma na taka ilosc graczy i w druga strone jak jest 4 graczy na servie bez sensu jest grać wielka mape.

 

* Kolejna sprawa sklepik od początku jak gram zdażyło mi sie kilka razy kupic przypadkiem item wyrzucając jakiś dobry komende wszscy znamy /sklep wybieramy 2 gdzie mozna kupic monety sprzedac item kupic exp itp. Niestety pod dwujka jest kup item i czasami zdarza mi sie w szykiej rozgrywce na szybko chcac kupic monety kliknac podwujnie 2 albo jakis lag bug sie pojawi i znowu wiec milo by bylo w sklepiku przesunac kup monety pod dwujke a kup item pod 4 bo czesciej kupuijemy monety niz item wiadomo mozna zrobic bindy ale  jak ktos gra na wiekszej ilsoci modow bez sensu (/sklep 1he amo itp 2exp item itp 3umiejetnosci dodatki, klikamy 2 i mamy liste 1 kup exp 2 kup item 3 sprzedaj item 4 kup monety)

 

*dodanie komendy /item na wiekszosci modowych serwerow cs1.6 jest to standardowa komenda niech beda 2 /item i /perk 

 

*dodanie nowych map

 

*bardzo istotna sprawa duża liczba cziterow aim wh to standard na serwerze i co wejde to conajmniej kliku odpalonych

 

*mniej istotna sprawa przenikanie graczy jest to wygodne nikt cie nie blokuje ale czasami spotykam sie z tym ze w jednym rogu siedzi zkampionych na sobie 3, 4 graczy ktorzy maja dosyc silna sile ognia:P

 

*fleshe to co irytuje kazdego skoro juz usprawnilismy rozgrywke o przenikanie to blagam zabierzcie im te fleshe rzucaja swoim albo troluja nie patrza na to wiekoszsc i tak z tego nie korzysta albo nie umiejetnie z tego korzysta 

 

Co do muzyczek, klas itp to taka kosmetyka jest zajmijmy sie usprawnieniem rozgrywki by bylo latwiej szybciej i wygodniej dla graczy zamiast upiekrzać to co nie do końca działa dobrze. 2 ostatnie sprawy jak przenikanie czy fleshe to nic istotnego bardzije temat do przedyskutowania czy jest sens to zmieniac to na luzno rzucone ale powyzej sa istotne sprawy ktore trzeba rozwiazac Jak zajmiemy sie tymi problemami przejdzmy do dodania muzyczek jakiejs nowej klasy ktorych tak jest duzo wiec bardziej bym byl przy zedytowaniu klasy ktora nie jest wybierana kilku nowych itemow jak np dodatkowe HP czy max HP co dodaje 250HP takich klasycznych itemow z popularnych modow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej(*)

Emeryt... Jak bys gral na serwie troche dluzej nie pisal bys nawet tego postu.. Na wszystko jes odpowiedz w propozycjach x4. Klas z wbudowanymi statystykami nie ma i nie bedzie, sam to kiedys proponowalem, a co zmiany kolejnosci w sklepie to odpada, stali gracze maja juz wryte we lbie kombinacje na kupowanie itp. ;)

Pisalem z telefonu, wiec sorki za literowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze oczekujesz konkretów to są luzne pomysły do przedyskutowania ale masz też konkrety rzeczy które można by było zmienić/dodać. Zmiana tylko pod kontem muzyki i nowych map to raczej mało. Skoro te pomysły byly wczesniej dalczego nikt ich nie realizuje? Czy złym pomysłem są 2 mapcykle? ile razy jest wybierana wiocha przy pelnym serverze ludzie nie aptrza co wybieraja klikaja na pale 1 bo za duzo map maja do wybory dalo by sie do wyboru 3 mapy w vocie 4 to by ktos sie w to zagłebiał no i cziterzy to jest najwiekszy problem servera  bo jest ich duzo to trzeba usprawnic wiecej adminow usprawdznic unbanteam zachecic graczy do tego by wrzucali demka jakies komunikaty na servie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie da sie grać? Inni kokszą, że aż boli.. poprostu przyzwyczaiłeś się do normalnej klasy i biegasz jak głupi ;D Trzeba podejść do tego troche strategicznie. 
Teraz są problemy żeby w Ciebie trafić, a co dopiero z modułem... przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności