Skocz do zawartości

Skarga na admina Shenzi :>


kamil:D

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Kamil:D.^^.IntRuSs--> ;* o.O

2.Nick admina/gracza który zawinił: Shenzi :>
3.Admin/Gracz : Admin, Shenzi :>
4.Data i godzina: coś koło 16.00
6.Opis sytuacji:Witam, dzis sobie wbiłem na serwer i mam binda na / "bind "/" "say Aim-Bot Bad BoY 1.8 bY -<[Kamil:D] [Cziter]>" klikłem / i zaraz dostaje bana na tydzien za reklame, gdzie tu widać reklame? nie ma podanego linku do pobrania ani strony WWW jak dla mnie to jest chore, za takie coś ban? Bardzo proszę o rozpatrzenie sprawy i o jakieś upomnienie dla Admina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;). To jest reklama czita a nie jakiejś serwerowni chopie.To tak samo jak ja bym stworzył jakiegoś aima i pisał na Say:Zapraszam do pobrania czita leys 0.3e by Shenzi Masters. I co. to nie reklamowanie własnego czita? regul, że banowac za reklame. TO nie reklama serwerowni/serwera

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że ban nie słuszny ponieważ ten bind był raczej zrobiony dla celów humorystycznych niż reklamowania.

Bind nie zawiera żadnego kilnku, czy też adresu ip.

Według mnie ban jest nie słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy istnieje taki Wall Hack czy Aim Bot, dostalem cfg od dobrego gracz kolegi i miał juz wpisany nie raz z nim grałem i ani raz nie dostał bana bo to nie reklama tylko ty wiesz najlepiej, mogłeś mnie banować jak wbiłem 1 raz na serwer bo tez to wyskakiwało, czemu mnie wtedy nie banowałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ale prosiłem go żeby ogarnął ten bind, pisałem na @@ i na say że jeszcze raz to ban za to, więdz przestał na jakieś pare H , dzisiaj wszedł i odrazu co runde ten swój bind.. to jest reklama Czita... bosh.

 

 

/// Bo cie ostrzegałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie pisz głupot jak mogłem pisać co runde jak zagrałem tylko 2 rundy kliknołem tylko raz i od razu ban. Poczekamy na wypowiedź h@/opiekuna serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie pisz głupot jak mogłem pisać co runde jak zagrałem tylko 2 rundy kliknołem tylko raz i od razu ban. Poczekamy na wypowiedź h@/opiekuna serwera.

Ale to nie tylko dzisiaj był spam wczoraj,przedwczoraj i w innych dniach oraz godzinach w których grałeś na naszej sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban oczywiście niesłuszny, ale Kamil tym swoim bindem strasznie irytujesz. Myślałem, że ściągnąłeś jakiegoś ruskiego cs'a i nie umiesz usunąć tego, ale jeżeli robisz to umyślnie to nie rób tego, bo ani to śmieszne ani niczego nie wnosi na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Odpoczniesz sobie przez jeden dzień. Nie interesuje "NAS" to że to bind dla jaj, jeżeli admin mówi że masz go usunąć to MASZ GO USUNĄĆ. Ban skrócony do jednego dnia

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności