Skocz do zawartości

Skarga na Victa


SHOKE

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Shenzi :>
2.Nick admina/gracza który zawinił:Victa Fans Hools, na serwie miał nick damian ;x kox (czy coś takiego)
3.Admin/Gracz :Admin
4.Data i godzina:14:45
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):Świadkowe:Balonidas , kaer oraz inni graczy wtedy + ss co on do mnie pisze. ss:http://speedy.sh/QgR6Z/bandicam-2013-12-15-14-51-57-921.jpg
6.Opis sytuacji:Biega aimer na serwerze, a on sobie gra jak by nigdy nic, chyba bana nie umie dać albo co? piszą do niego na U@ i nic, kaer aż wszedł na forum i napisał na SB oraz balonidas mi na steam że on biega.Ja wchodze i patrze że już Victa sobie gra. A victa to mnie pisze żebym go ogarnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałem wszedłem na forum żeby kogoś tam zgłosić, przyszedł Shenzi, który wtedy mi powiedział że DAMIAN KOKX też ma admina. Zdziwiło mnie to bo przecież grał tam gość na AIMBOCIE, a ten nic. Shenzi wyszedł, musiałem go wzywać jeszcze raz, bo DAMIAN KOKX nadal nic sobie z tego nie robił.Potwierdzam, lepiej żeby DAMIAN KOKX nie miał admina.
SHENZI KRÓL hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy na serwerze biegał aimer  a ten admin nic sobie s tego nie robił. Sam nawet nie wiedziałem ze on ma admina :D

A po za tym patrzyłem na jego podanie, administrator -_- napisał że został przyjęty na okres próbny więc myśle że po tej sytuacji zostanie mu odebrany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może on nie wie, że ma admina xD

HAHA, możliwe.

 

 

Ej panowie brat (11) letni gral na swoim nicku i wiedzial jak banowac :(

Zawsze on gra na twoim nicku? Hah beka, ty nigdy nic nie robisz tylko ktoś za cb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zmienie haslo na steama :D

i na nsie niech gra...

mnie nie bylo w domu wiec wiesz... 

teraz wracam a on mi mowi ze na swoim nicku banowal ludzi to odrazu dostal baty :D

skad mamy wiedzieć że masz brata co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wejdz sobie na fejsa i zobacz :D

Ale człowieku co mnie to obchodzi.Powinieneś tego dopilnować tego żeby  nie brał na twoim steam czy tam nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Żarty sobie robisz?

Masz admina na SID + hasło i jeszcze wbił ci na steam i na serwer.

 

Admin zablokowany na 4 dni. Jeżeli to się powtórzy stracisz go na zawsze.

NIKT NIE MA PRAWA KORZYSTAĆ Z TWOJEJ USŁUGI, CZY TO ADMIN, PREMKA LUB VIP. Jeżeli ktoś wejdzie to Ty ją TRACISZ i nie obchodzi mnie że był to twój brat, mama czy tata.

 

Przy okazji, jeszcze jedna skarga i wypadasz

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności