Skocz do zawartości

Skarga ReNe PSD


Siom

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Siom

2.Nick admina/gracza który zawinił: ReNe [PSD]
3.Admin/Gracz : ReNe [PSD]
4.Data i godzina: 16:27
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie
6.Opis sytuacji: Grając dzisiaj o 16:27 stwierdzając fakt że serwer ma sporo bógów admin wyżej wymienony dał mi bana na 1h którego uzasadnił "Obraza serwera + kultura" ? Co to wgl ma być nie można nawet wypowiedzieć żadnej sugesti bo od razu ban idzie ? Proszę ogarnąć tego admina i teraz zwracam się do Opiekuna i H@ serwera.Proszę was zmiencie zasady Administratora na conajmniej 17 albo najlepiej 19 lat.Ponieważ każdy praktycznie wasz admin to tak zwany "dzieciak", kótry od razu gdy dostaje władze zaczyna się panoszyć i pokazywać kim to on nie jest.
 
Pozdrawiam i proszę o unban
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraza serwera??

Niech teraz admin to wytłumaczy.

Czekamy na wypowiedz banującego

Proszę was zmiencie zasady Administratora na conajmniej 17 albo najlepiej 19 lat.Ponieważ każdy praktycznie wasz admin to tak zwany "dzieciak", kótry od razu gdy dostaje władze zaczyna się panoszyć i pokazywać kim to on nie jest.

Ty zgłaszasz to jako pierwszy( takie zachowanie adminów, nikt wcześniej nie miał problemów)

Najbardziej ciekawi mnie to ze zaczołeś mieć problemy gdy twoje podanie zostało odrzucone (takie jest moje zdanie)

stwierdzając fakt że serwer ma sporo bógów

Takie rzeczy zgłasza sie na forum w odpowiednim dziale a nie ogłasza się to na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciekawi mnie to ze zaczołeś mieć problemy gdy twoje podanie zostało odrzucone (takie jest moje zdanie)

 

 

Podanie założyłem tylko dlatego że kilka osób z serwera pisało że nie ma tu porządnych Administratorów.Ja Administratora osobiście mieć nie muszę i chciałem tylko pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wytłumaczenie jest takie, że kilka razy upominałem gracza o kulturę i za 4-5 razem dałem mu bana za kulturę oraz obrazę m.in serwera (nie mówił/pisał tylko o bugach). Moim zdaniem ban słuszny lecz być może troszkę przesadziłem z 1h, ale ban na 30 minut byłby lepszy.
Przepraszam gracza oraz proszę o zrozumienie Administracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wytłumaczenie jest takie, że kilka razy upominałem gracza o kulturę i za 4-5 razem dałem mu bana za kulturę

 

 

Drogi Administratorze ani razu nie dostałem od ciebie upomnienia.Powiedziałem tylko że na serwerze jest sporo bugów po czym się zatrzymałeś robiąc BH i wlepiłeś mi bana bez żadnej podstawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności