Skocz do zawartości

ub by m0n3 .


m0n3

Rekomendowane odpowiedzi

Hahahahahhahahahah zara się posram ze śmiechu :D . Komu wy dajecie admina xdd ?

Dostałem bana za "aima/no recoil" . hahah nawet ten idiotyczny admin nie wie co to aim a co to no-recoil . Dawaj pw to ci wytłumacze . Nwm , który admin mnie zbanował ale dostałem perma za "aim/no-recoil" bez ss ani niczego hahahaha.

Nick:m0n3.*

mapa:de_nuke

wycinek z console:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'aim/norecoil'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1332382607'
[AMXBans] Your IP: '91.94.83.113'
[AMXBans] =======================================

data:21:35 / 2013-12-26

Nwm , który admin mi dał bana bo gram tu nie długo . Zastanówcie się komu dajecie admina ok ? .. 

Prosze o przejżenie demka z tej mapki i bd oczywiste , że żaden aim , no-recoil , wh , sh nie miało miejsca ; ) . A ten admin niech się tutaj ujawni . Matoł -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wyluzuj świeta są zaraz nowy rok a Ty przez kabelki kozak ;) spokojnie chill


http://www.speedyshare.com/GkgJH/mone111.dem


11.22 dziwnie na slow 1/4 na lolka jedzie po scianie
13.04 na 1/4 nawet nie widac tam typa a on trafia dzielnie
16.30 na x1 dziwnie wyglada na 1/4 tym bardziej zawsze po zabiciu od razu leci celownik w miejsce gdzie typ wyjdzie.

i ogólnie strzelanie "śmierdzące"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhaha jak ssy robisz to masz pewnosc a na demku taki admin jak ty to moze uznac ze nawet sh mialem ;d . Patrzac na poziom serwera (jak tam ludzie graja) wiec w tym tez ty to wiesz .. ; ) jesli ty nikomu ss nie robisz to powodzenia hahah . zrobilbym ss juz bym wstawil i gral a tak musze na ub czekac do rana albo dluzej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah zara sam demko przejze . Ty na demku rozpisujesz ze niby mam wh to czm ss nie robiles ? Gram na nsie zeby nie bylo bo od piatku na stema mi fpsy spadaja nwm czm (chyba po aktualizacji) . Dac mg nawet zara banida mojego ; ) . Zdecyduj sie typku . Na demku mowisz ze wh , banujesz za aima czy tam no-recoil ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no robi sie jak podejrzewa o wh . A on na demku o co mnie oskarza ? o wh .. no i kto tu nie jest ogarniety . A wiec przejzalem demko i prawda jest taka , ze to byl przypadek co tak jak szedlem z dzwi na dwor i mialem na niego celownik . Bym mial za kazdym razem albo ani razu celownik na typie gdybym gral na wh .. nawet w ostatniej akcji mnie zabil ten vip nie pamietam nicku bo nie wiedzialem ze tam jest .. tak samo jak bylem sam na 5 .. (zabilem jednego bo slyszalem jak biegnie na drzwi , drabinka bylo slychac i jak dwoch szlo pocha tez bylo slychac .. tego z wentyla tylko nie slyszalem) ... super jestes admin ;d . Mistrz . ! ej a gdzie bylo widac ze ja aima lub no-recoil mam ;d ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności