Skocz do zawartości

Podanie na UbteaM


KatE

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 19
Kontakt (GG/e-mail/steam): mail: [email protected]l / steam: DashA
Kiedy zaczynałeś grę w cs: 3 lata temu
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Dobre, naoglądałam się tego bardzo dużo jak BlazE to robił. Jestem również pod jego czujnym okiem :)
Ile masz wolnego czasu?: Do 8-10h dziennie.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Chciałabym pomóc w płynnym rozwoju sieci. Wcześniejsze podanie zostało odrzucone ponieważ złożyłam je za wcześnie, ale lubie sprawdzać ss'y a widziałam że potrzeba ludzi na to stanowisko. Pospieszyłam się z tym, ale na spokojnie odczekałam i o to składam podanie :) Jestem na forum praktycznie ciągle( 2 miesiące z Wami i ponad 23dni online). Myślę, że każdy byłby zadowolony z szybkiego UB :) Dziękuję i liczę na pozytywne rozpatrzenie !
Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): Nie, lecz potrafię rozpoznać skilla od cheatera.



Wymagania

- 50 postów + JEST
- 50 godzin na forum + JEST
- Minimum 15 lat + JEST
- Minimum 2 miesiące na forum + JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podanie jest dziwnym przypadkiem, bo zrobiło na mnie dobre wrażenie -w sensie, osoba, która je napisała wydaję mi się osobą odpowiedzialną -ba!

do tego wymagania spełnione -jakiś czas jest z nami, jak już niektórzy zauważyli ma jakąś wprawę co do tego stanowiska, nie jedno widziała, nie jedno słyszała, nie jedno czyniła.

ogólnie rzecz biorąc to podanie wywołało na mnie pozytywne wrażenie, miałem przyjemność poznać Darię, sympatyczna, wyluzowana -jak dla mnie to poradzi sobie na tym stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęta na okreś próbny

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności