Skocz do zawartości

Nowe Klasy 2


Krypton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sa 4 premki, 3 s premki i 2 xxl, to

 

XXL: Tytan

Opis: betonowe na 15 sek/20, 5 rakiet, 1/7 M4 i 1/1 ppm, 60/255

 

S. Premium: Elitarny zolnierz

Opis: gail,famas 1/10 + eliminator, 1/1 scout, 1/4 DGL

 

S. Premium: Marynarz

Opis: 1/6 usp, kosa LPM 666dmg(+inta), 1/3 na detonacje po smierci, 65/255

 

S. Premium: Demon

Opis: na kosie 20/255, 5 min, 5 rakiet, 5 skokow, 1/2 DGL

@@ blok na perki z 1/1 Kosa !

 

Premka: Skrytobójca

Opis: 1/255 na kosie ale 15 rakiet i 7 min, 1/13 ak47

@@Blok na perki z 1/1 Kosa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciaolin ty masz magika i masz staty z innymi co maja 50+:2, i jaka jest gra ? Na pewno zajebista z twojej strony, ale reszcie sie nie podoba i (kiedyś tak było, tera nwm nie ma mnie na serwie) że gracze uciekali nawet. 

Na codzie większość klas to 1/x i z 255 widocznością, da sie grac też inna klasą niz magik wiec w czym problem, w tym ze nie umiesz grac inna klasa tylko latasz na 30/255 i z 1/1? Przyda sie klasa która widzi niewidzialnych bo gra z magikiem jest bezsensu. 

1) Jak jest u ciebie w teamie to on praktycznie zbiera wszystkie fragi, więc nie pograsz

2) Jeżeli jest przeciw tobie to może kilku graczy z przeciwnego teamu ubijesz ale bedzie multum dedów. 

 

Magik jest od początku, ile osob zwiewało z serwa, PaPku 1, tera mlodziaszek i inni nawalacie tymi magikami i ma być 25% szans? 

No jest perk który i tak rzadko dropi, moze byc klasa i powinna byc bo gry nie ma, a taka klasa jest dobra na magik 30/255, assasin 50/255 chyba i tyle chyba ze 60/255 ale to na oko widać. 

 

 

Ja jestem za tą klasą, proponuje zrobić ankiete kto chce (prawdopodobnie na nie będą ci którzy grają magikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXL: Tytan
Opis: betonowe na 15 sek/20, 5 rakiet, 1/7 M4 i 1/1 ppm, 60/255

Ja bym proponował: Nieśmiertelność na 5sec, M4A1 1/7, 2skoki, widoczność 80/255 

 

 

Mi się wydaje że 5sec to za mało. Można mu dać 1/8-9 M4  i nieśmiertelność około 10sec. A tak wgl to chyba jak się da nieśmiertelność to klasa staje się widoczna do końca rundy. Więc jak dla mnie to nie za najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nwm czy wgl oplaca się robić takie klasy Premium xxl, rozumiem że to przynosi duży zysk dla serwerowni ale przez takie coś graczom serwer się nie podoba bo nie mogą nawet dotknac takiego gracza np. grasz sobie normalnie aż wbija gracz z premium xxl i ma staty 50:0 to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shana sam grasz assasine i kosisz cały serwer -,-

Po 1 magik to klasa ktora promuje serwer

Po 2 jaki sens jest grac magikiem skoro w klasie beda wpudowane oczka i wtedy juz nie masz polotu

Po 3 To jest klasa za 30 zł i ma byc ona MOCNA !!!  nie tak ze ty sobie kupisz klase za 11 zl i za przeproszeniem mnie roz**buesz ba wejsciu bo bedziesz mnie widzial.. Jaki ma wtedy sens ta klasa?.. Żaden ! -,-

Po 4... Magika i tak dobrze widac.. A jak złapiesz oczka i bezden albo kevllar i grasz np pacyfikantem jest mało realne ze cie zabije ktos magikiem...

+ proponuje dodac Magikowi usp/Glocka + int zeby z max inta buc chociaz po 200 zeby było jak dobic kogos z keblarem bo bezsens...

 

 

A co do kalibera to zgodzil bym sie co do tego co Ciaolin pisał

Kaliber

Opis: 1/3 pompa, 1/1 scout, 60/255 na broniach, 3 skoki
I bedzie gitara.. KLASA ZA 30 ZL ..  a nie tak jak wy płaczecie... zaplac sobie miesiecznie 30 zl a zapłac 10 to jest roznica ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego glocka Ci wejdzie za 12 nabojem albo wgl.. mowie, zeby chociaz po 200 walil albo nie wiem.. po 100.. -,- .. Zreszra zobacz sobie Krypton ich propozycje.. te klasy za 30zł maja byc slabsze niz klase za 23/11 zl to prosze cie =.=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Magik kosi serwer ale to nie znaczy, że ta klasa jest zła. Premium jest po to żeby nią grać a, jak wam się nie podoba wystarczy wydać te 30 zł zamiast na cukierki :rotfl:  itd . tylko na klasę PROSTE :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przesadzić :) z tym kalibrem ponieważ za 30zl macie Magika i Kalibera (magik sam jest sporo wart).

 

Ostateczne moja propozycja 

 

Kaliber

Opis: M4A1 1/7, AWP 1/1, mniej widoczny(jak diabeł na cod 350), 2 skoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaliber

 

Opis: M4A1 1/7, AWP 1/1, mniej widoczny(jak diabeł na cod 350), 2 skoki

 

A może być Kaliber

Opis: M4A1 1/7, AWP 1/1, brak rozrzutu w broniach, mniej widoczny, 2 skoki?

Brak rozrzutu to troszkę przesadzone. Ograniczenie by było git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności