Skocz do zawartości

Skarga na admina Siom


yyyMleko

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Mój nick yyyMleko

2.Nick admina/gracza który zawinił: Nick admina Siom / zawinił Siom
3.Admin/Gracz : Admin 
4.Data i godzina: Data 2013-12-29 godzina około północy
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Świadkowie
6.Opis sytuacji: Gdy przechodziłem Deadruna Siom był TT Ja CT zbugowałem się w pułapce wyrzuciła mnie ona na sam koniec mapy admin zaczął do mnie po nicku coś gadać i śmiać dostałem bana na 3 h. Druga sytuacja była taka że wyrzucił mnie z servera.

Trzecia taka , że mnie zabił wyglądało to tak że przechodze mape i nagle dało mnie do tt . Na czacie wiadomość "Zostałeś Zgładzony".

 

 

 

Pozdrawia gracz yyyMleko 

Z prośbą o UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy przechodziłem Deadruna Siom był TT Ja CT zbugowałem się w pułapce wyrzuciła mnie ona na sam koniec mapy admin zaczął do mnie po nicku coś gadać i śmiać dostałem bana na 3. Nie rozumiem Ty coś do niego powiedziałeś, czy on tak "sam z siebie" coś do Ciebie zaczął mówić?

Druga sytuacja była taka że wyrzucił mnie z servera. Może ping miałeś wysoki i Ciebie wywalił.

A w trzecim nie wiem o co Ci chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyMleko po pierwsze jeżeli pułapka cię wywali na samą górę mapy to nie idziesz dalej lecz schodzisz na poziom na którym powinieneś aktualnie iść.Ja traktowałem to wywalenie jako skracanie bo od razu pojawiłeś się na końcu mapy i mówiąc do Ciebie nie śmiałem się lecz mówiłem ci przez mikro żebyś zszedł niżej tam gdzie powinieneś iść.Po drugie kick za ping.A po trzecie ja ciebie nie zgładziłem tylko pewnie cię przerzuciło do TT i zostałeś zabity ale na pewno nie ja.

 

Teraz do pana Falow może nie że nie ogarniam ale czasem tyle ludzi piszę na u@ Sprawdź tego,sprawdź to że ciężko czasem jest ogarniać.Ale jeżeli widzę kogoś kto uciekł z TT daję bany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności