Skocz do zawartości

prze kokszony pro VIP


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym poprosić o pewną zmianę ;).
Jak wiemy na serverze jest coś takiego jak pro vip i jest on za dobry
normalny gracz nie ma szans przeciwko niemu.

Zmiana ma polegać na:
Usunięciu pro vip'owi tego no reload'u,bo nie da się grać przeciwko temu.
Zrobieniu sklepiku dla vipa/provipa w którym za odpowiednią ilość ap będzie można kupić no reload'a 
i jakieś inne rzeczy !!.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale gracze kupujac pro vipa placa 23 zł własnie za ten reload i inne bonusy:D

Wiec nie wiem poco zmieniac to ? Wystarczy ulepszyc zombie i to tyle :) A niski poziom sobie po radzi .Trzeba tylko umienietnie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne masz tego vip'a ;) ale pomińmy to zagraj sb na 1 lvl'u i przestań mówić że ktoś nie umie grać. Zagraj sb nie da się nawet dojść do ct nie ma opcji vip'y wszystko maja tzn. kille itp nic dla zwykłego gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabić pro vipa nie jest tak trudno, o ile ma się przy sobie pare ap (około 20).

Ale jak sam -_- mówił, że mamy podawać propozycje na ulepszenie zombie a nie vip'ów i zwykłych graczy (żywych).

Jeśli pro vip ma unlimited clip to po co w regulaminie jest ten pkt. nakazujący robić przerwy? chyba płaci się te 24zl za to żeby mieć unlimited clip bez przerw. Przecież nikt specjalnie nie będzie trzymał stoper w drugiej ręce żeby policzyć ile sec. minęło. Pro vip ma bardziej skupić się na grze, przecież podczas strzelania nie może robić paru rzeczy na raz... Strzelać, celować, liczyć i inne gówna. Ja bym stanowczo usunął pro vipowi Unlimited clip i dodał go do vipshop za mniejszą cene i usunął też te pkt. z regulaminu nakazujące robić przerwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robienie przerw, to trochę głupi pomysł, bo jeśli będzie ten unlimited nawet za 20ap, to w 2 lub nawet 1 rundzie, pro vip będzie mógł już go kupić.

I będzie to wielkie utrudnienie do zm, ponieważ na takich kampach, gdzie wchodzi się po schodkach, zm nie będą miały większych szans żeby dostać się do kampy ct. A wiadomo oczywiście, że nie każdy będzie miał zawsze tyle ap (chodzi mi tutaj trochę bardziej o graczy z niższym poziomem) żeby używać kilka razy z rzędu knife blinka.

Można dodać unlimited za mniejszą cenę do vip shopa, ale przerwy jak dla mnie muszą zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby cięzko zabić pro vip'a własnie , że nie jak wyżej napisał 20 ap i po pro vip'ie.I ja grałem na 1-7 lv bez vip'a i co staty 15-3 16-5 nie były złe . :)

Można dodać unlimited za mniejszą cenę do vip shopa, ale przerwy jak dla mnie muszą zostać. - Po co ? Przecież wystarczy tylko ulepszyć zombie i usunąc z regulaminu te robienie przerw  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Jest taki od początku i go nie zmienie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności