Skocz do zawartości

Moze sie wyjasni


M@jki H@rdcor

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: M@jki H@rdcor

2.Nick admina/gracza który zawinił: FaLOW
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 04.01.2014 - 13:33:27
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HLTV, Mlodziaczek może potwierdzić.
6.Opis sytuacji:Po trzykrotnym upomnieniu admin FaLOW w ciągu dalszym latał po TXT na mapie cs_max, a później miał spiny o to że dostał bana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Twój Nick: M@jki H@rdcor

2.Nick admina/gracza który zawinił: FaLOW
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 04.01.2014 - 13:33:27
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HLTV, Mlodziaczek może potwierdzić.
6.Opis sytuacji:Po trzykrotnym upomnieniu admin FaLOW w ciągu dalszym latał po TXT na mapie cs_max, a później miał spiny o to że dostał bana.

 

Nie wiem po co to piszesz, śmieszny jesteś po prostu. Spiny, że ja dostałem bana? Wszedłem 1/2 razy na txt, chociaż chodziło tam wiele innych graczy, gdy grał na serwerze Krypton i jakoś nie mówił, że to jest TXT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem akurat na serwie i widziałem.. ;3

Upomniałem go raz.. Po czym powiedział ze to nie txt.. bo siedział na skrzynce..

Upomniałem go 2 raz bo wybiegał z respa od CT i wspoczył na murek biegnac po nim i zabijajac innych graczy...

Upomniałem go 3 raz po czym zaczal sie spinac do M@jkiego o to ze jest malo doswiadczony i zeby mu nie mowil co ma robic bo on wie lepiej -,0

Aż wkoncu dostał bana na 30 minut i sie zaczeło..

FaLloW .. Sprawdz GT skoto mi mowisz ile siedze na serwie ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem akurat na serwie i widziałem.. ;3

Upomniałem go raz.. Po czym powiedział ze to nie txt.. bo siedział na skrzynce..

Upomniałem go 2 raz bo wybiegał z respa od CT i wspoczył na murek biegnac po nim i zabijajac innych graczy...

Upomniałem go 3 raz po czym zaczal sie spinac do M@jkiego o to ze jest malo doswiadczony i zeby mu nie mowil co ma robic bo on wie lepiej -,0

Aż wkoncu dostał bana na 30 minut i sie zaczeło..

 

FaLloW .. Sprawdz GT skoto mi mowisz ile siedze na serwie ;3

Ja coś mówiłem, że jest mało doświadczony? Po proszę o ss'a, bo sobie tego nie przypominam. Mówiłem, tylko żeby nie mówił mi, że jestem chłopczykiem, bo to on jest młodszy ode mnie. 2 upomnienie : Ja kogoś zabiłem? Padłem od kogoś, kto strzelał do mnie z m4a1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie mówił, no właśnie sam się przyznajesz że wszedłeś na txt 1/2 razy i za nie dostałeś upomnienie,a za 3 ban chyba jasna sprawa.

Złożyłeś podanie na admina tylko dlatego żeby Cie zbanować nie mogli??? że na SB piszesz że admin banuje admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie mówił, no właśnie sam się przyznajesz że wszedłeś na txt 1/2 razy i za nie dostałeś upomnienie,a za 3 ban chyba jasna sprawa.

Złożyłeś podanie na admina tylko dlatego żeby Cie zbanować nie mogli??? że na SB piszesz że admin banuje admina

Złożyłem podanie, bo nikt nie gra w godzinach 24:00 do 9:00/10:00, a dużo graczy w tym czasie łamie regulamin. Po za tym, gdy grałem na serwerze i był Krypton (on również grał) na cs_max, pare dni temu to wielu graczy chodziło po tym murze i jakoś Krypton nic nie mówił, że to TXT... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nam sie uwaliło w glowie cos ze nie mozna i dlatego bana dostałes taak?.. Załosne to twoje tlumaczenie jest...

Przyznałes sie do biegania po txt i tyle ... Ban słuszny Koniec tematu -,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nam sie uwaliło w glowie cos ze nie mozna i dlatego bana dostałes taak?.. Załosne to twoje tlumaczenie jest...

 

Przyznałes sie do biegania po txt i tyle ... Ban słuszny Koniec tematu -,0

Ja właśnie nie rozumiem, po co ta skarga. Czy ja coś mówię, że ban nie jest słuszny? Ja poruszyłem inny temat, a nie temat bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin nie może banować admina.Najgłupsza rzecz jaka może być bo jaka jest sprawiedliwość do innych graczy??

TheBest nie siedziałem prawie 2-3dni bo nie mogłem,wchodziłem chwilami.

Młodziaczka widzę często na serverze.

 

Proszę już nic tu nie pisać.

/Close

 

@edit Folow ty jakiś upośledzony jesteś??? Pisze /close żeby modek zamkną temat, a nie że ja chce zamknąć go tym pisaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności