Skocz do zawartości

Naprawienie mapy zm_bang


Ilonez

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakończeniu rundy za każdym razem osoby które stoją na "podłodze" tej mapy zostają automatycznie zabijane. Dzieje się tak tylko na tej mapie. Może można by coś z tym zrobić? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi ? Coś się wam nie podoba w tej mapie ? Same minusy niby ... A nie ma w niej zadnego minusa . Mowisz o górze ? Nemezis wejdzie

Pozdowienia dla ciebie jest tam tylko z 4/5 schodkow nie rozsmieszaj mnie tymi głupotami które tu piszesz . Pierw się zastanów trzy razy co piszesz bo nie widze w tym zadnego sensu .

PS MAPE BYM DODAŁ W 100% I NIE ZWRACAŁ BYM UWAGI NA TO CO PISZE POMPELUNA BO TO CO NAPISAŁ JEST BEZ SENSU .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie można wgrać tą mapę, bez przesady, te schodki nie są takie nie do przejścia. Ja bym dodał tą mapę na próbę, przydałaby się jakaś nowa mapa.

 

 

@edit

Dlatego piszę, że można dać ją na próbę. Jeśli się sprawdzi to dobrze a jeśli nie, to się usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapie zm nie ma żadnych szans na wygraną, o ile nikt nie siedzi na tej górze. Okej, można dodać tą mape i zobacze po jakim czasie gracze zaczną płakać że nie mają szans jako zm, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności