Skocz do zawartości

Skarga Shana


pampeluna

Rekomendowane odpowiedzi

I tak rezygnuje więc wiele mi nie pozostało:

 

ZAMKNIJ KURWA MORDE BO NAPRAWDE JAK BYM CIE KURWA GDZIES SPOTKAL TO BYM CIE POPROSTU ROZJEBAŁ Z NERWÓW JUŻ NIE WYTRZYMUJE JAK SŁUCHAM TAKICH POJEBÓW JAK WY ... TYLE MAM DO POWIEDZENIA! MOZECIE TO EDYTOWAĆ LUB CHUJ WIE CO ROBIĆ. JA NIE ZAMIERZAM GRAĆ NA SERWEROWNI GDZIE SĄ SAMI OSZUŚCI.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak rezygnuje więc wiele mi nie pozostało:

 

ZAMKNIJ KURWA MORDE BO NAPRAWDE JAK BYM CIE KURWA GDZIES SPOTKAL TO BYM CIE POPROSTU ROZJEBAŁ Z NERWÓW JUŻ NIE WYTRZYMUJE JAK SŁUCHAM TAKICH POJEBÓW JAK WY ... TYLE MAM DO POWIEDZENIA! MOZECIE TO EDYTOWAĆ LUB CHUJ WIE CO ROBIĆ. JA NIE ZAMIERZAM GRAĆ NA SERWEROWNI GDZIE SĄ SAMI OSZUŚCI.

To że rezygnujesz to nie znaczy że masz tu wyjeżdżać z takimi hasłami, nie dziwne że na serverze dostałeś bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za napisanie "dupa" nawet bym kicka nie dał. Co miał napisać "pupa", żeby było kulturalnie ?

Zobaczymy co wyjdzie z HLTV.

Jeśli wyjdzie na to, że nie napisał tej wiązanki, którą podał jeden z adminów, to powinien ten admin wylecieć.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator nie ma co się tu udzielać. Jeszcze do ciebie się przyczepią o byle gówno.

 

@2UP

Hardcor. Nerwy mi puściły. JA W OGÓLE NIE TRAWIE OSZUKIWANIA INNEJ OSOBY. WNERWIŁEM SIĘ DO TAKIEGO STOPNIA ŻE GDY TO NAPISAŁEM TO ODRAZU MI SIĘ LEPIEJ ZROBIło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności