Skocz do zawartości

Propozycja konkursu :)


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować wam powstanie nowego konkursu, zapytałem się co na ten temat myśli H@ nie miał nic przeciwko, ale tak czy inaczej wasz głos jest ważniejszy :). Więc... Konkurs będzie nosić nazwę "Miss i Mistera roku 2014" będziemy szukać Miss i Mistera poprzez dodawanie przez was waszych zdjęć do tematu, bez zbędnych komentarzy o kolegach wyżej. Będzie wyznaczony czas po którym ogłosimy miejsca DWA - Miss i Mistera, nagrody będą wymyślane przez rangę wyższą, w sumie nie omieszkam zaproponować im czegoś co mogłoby wzbudzić w was satysfakcję. Oceniać nie będę sam o ile dopuszczony zostanę do takiej funkcji ^^. Wybierać będą 4 osoby, jeżeli któryś z H@ zamknie ten temat z powodem pozytywnie rozpatrzonym, czyli że konkurs zostanie otwarty, wtedy będą poszukiwanie ludzie na stanowisko "Jury", poszukiwane będą najprawdopodobniej dwie płci męskie jak i dwie żeńskie. Chyba  tyle na ten temat choć ciągle myślę że o czymś zapomniałem, jeżeli tak, to proszę pisać niżej :). Dziękuję dobranoc.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie można by zorganizować trochę inny konkurs.

Mianowicie można byłoby co miesiąc wyłaniać osobę która jest najbardziej zaangażowana w "prowadzenie" naszej sieci.

Powstałby specjalny temat w którym podane były osoby wcześniej wybrane przez administrację a użytkownicy wybiarali by tą osobę.

Taką osobę można by nazwać "Celebrytą".

Stworzeniem rangi mogę zając się ja. 

Także proszę o wypowiedzi xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności