Skocz do zawartości

Skarga [Blip ^]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Siwy

2.Nick admina/gracza który zawinił: Blip ^

3.Admin/Gracz : Adm

4.Data i godzina: to pominę... Skarga ogólna

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie

6.Opis sytuacji:

Blip nic pożytecznego nie robi na serwie oprócz grania, proszę o zabranie mu adma bo na nic go nie potrzebuje. Proszę o komentowanie, zwłaszcza świadków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo się podpisuję pod tym, a wczoraj nawet byłem świadkiem i nie tylko wczoraj, Blip^ zamiast wejść do spec to woli grać a cała praca spada na innego admin. Pisałem wczoraj też na u@ do Blip^, a on nawet nie odpisał i grał dalej. Ja tu nic nie widzę innego jak odebranie mu Admina ;). Przykro mi Blip^ ale takie są fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blip nic pożytecznego nie robi na serwie oprócz grania, proszę o zabranie mu adma bo na nic go nie potrzebuje. Proszę o komentowanie, zwłaszcza świadków :)

Blip jest pozyteczny :P co dziennie w chodzi na forum daje ludziom ub.Moim zdaniem to jedna z wazniejszych funkcji na serwerze i on dobrze ja wypełnia.Wy się tak na niego uwzieliście, a Blip dużo gra tylko w tamtym tygodniu robil serwer.I admin jest tylko człowiekiem niezobaczy wszystkiego co piszecie na U@.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak a kto nie lubi grać Wiem nieraz olewa swoje obowiązki ale zazwyczaj jakiś inny admin w tym momencie jest na spec Więc nie opłaca się mu przechodzić Każdy przyzna mi rację Ale decyzja nie należy do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blip jest pozyteczny :P co dziennie w chodzi na forum daje ludziom ub.Moim zdaniem to jedna z wazniejszych funkcji na serwerze i on dobrze ja wypełnia.Wy się tak na niego uwzieliście, a Blip dużo gra tylko w tamtym tygodniu robil serwer.I admin jest tylko człowiekiem niezobaczy wszystkiego co piszecie na U@.

Chodzi o o to co Blip robi na serwerze, a nie na forum.Ja się podpisuję pod skargą.Admin Blip najczęściej banuje za ping i nie ma czasu aby sprawdzić cheatera, ponieważwoli nabić sobie fragi i lvl na swoich klasach Premium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to prawda.Gra tylko na premkach i banuje najwięcej za ping. Mysle,ze admin nie jest mu potrzebny. Potwierdzam Siwego

TO JA DOPOWIEM MOJE SKROMNE ZDANIE DAWNO MIĘ NIE BYŁO ALE SIŁA WYŻSZA CO DO TEGO GRACZA MAM TEZ ZASTRZEŻENIA BANOWANIE ZA PING TO BEZSENS JEST OD TEGO AUTOMAT PO DRUGIE ZAMIAST OGARNIAĆ CHWALIŁ SIĘ I PRZECHWALAŁ ZE MA SWOJE SERWERY I JAKI TO ON NIE JEST ZAJEBIASZCZY PODSUMOWUJĄC JEST ZBĘDNY I JESTEM ZA OSUNIĘCIEM GO BĄDŹ UKARANIEM BY ADMINISTRACJA NIE MUSIAŁA JUŻ CZYTAĆ TYCH SKARG BO TO KTÓRAŚ JUŻ Z KOLEI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie widzę większego sensu siedzenia na spec gdy siedzi na nim już 2-3 adminów, wchodzę na spec gdy ktoś zgłasza czitera na u@ i gdy inny admin w tym czasie nie siedzi na spec. ale zazwyczaj wolicie płakać na say że ktoś was zabił i ma czity niż napisać na u@ więc to już nie moja wina że nie ogarniacie kliknąć u potem @ spacja i nick gracza i o co go podejrzewacie. a teraz słówko co do "świadków" jedynymi obiektywnymi osobami są Vienio i diabeł bo reszta to "koledzy" siwego. a i jeszcze słówko co do grania na premkach to widać ile wiecie o tym co robię na serwerze bo od 2 dni gram deaglemanem/majorem/amadeuszem... jeśli nawet nie wiecie jaką klasą gram to skąd macie wiedzieć co robię? ja wiem skąd wiecie od szanownego siwego który stara się prowadzić ze mną "wojenkę" ponieważ wytykałem mu jego błędy i liczne braki w znajomości regulaminu... chcecie że bym nie był adminem proszę bardzo piszcie sobie skargi nawet 3 dziennie mnie to nie rusza bo nie wiele mam sobie do zarzucenia. i tyle w tym temacie -_- zrobi co chce. a ja zacznę również składać skargi na ciebie siwy tylko z dowodami a nie z koleżkami jako "świadkowie" bo świadkami nie można ich nazwać bo nawet konkretnej sytuacji ani dowodów nie umieją przedstawić tylko powtarzają co im powiedziałeś...latek1. nie chwaliłem się to raz ty wbiłeś ma serwer i zacząłeś mówić że jesteś h@ i że dziś rusza dd2 i pytałeś to odpowiedziałem. właśnie dawno cię nie było i nie wiesz co się działo. przez jakiś czas automatu nie było bo został usunięty. a co do skarg ta jest 3 i to 3 bez dowodów. a 2 od siwego. -_- może mi zabrać admina bo szczerze mam już wyjebane na to po całości, jak macie takie podejście. a po 2 to też się nie chwaliłem tylko rozmawialiśmy na u@ a to 2 różne rzeczy ty wkręcałeś graczom że jesteś h@Edit 2strzala312, nie wkręcaj mi kitu bo widziałem jak sobie gadaliście na serwerze jak byłem na innym nicku i wychwalałeś go pod niebiosa i siwy jeszcze powiedział ci taki tekst bez Blipa było lepiej jak był gope,semi itp. P.S Dostajesz warna za spam bo twoje wypowiedzi nic nie wnoszą a napisałeś 3, nucz się edytować posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jestescie śmieszni Blip dużo robi stworzył nawet serwer bf2+FF2 jakbyscie nie wiedzieli dla wiadomosci i dlatego nie miał zbyt duzo spędzac na grzeczasu bo robił serwer a po drugie on nie gra tylko premkami a po trzecie blip ma racje siedzi 3 adminów niech jeden z nich sprawdzi gracza a nie odrazu 3 adminów idzie na spec i sprawdza jednego gracza przeciez to chore potem wychodzi zamiast 5 ss wychodzi 10 lub 15 ss lub 3 demka ogar ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze skargi są żenujące :) Blip robił serwer :) i był zajety.. A jesli chodzi o 45kno to jak wiecej jest adminów to nie ma sensu zeby wszyscy sie zajmowali jakims tamgraczem .. a jak jest on sam no to robi to co ma robic :) I tez dzwinie bo ja tez "nic nie robie" ale jakos na mnie skarg nie ma .. wiecnie wiem czemu sie uczepiliscie jego :) Moze jest za dobry dla was i was to boli 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może tam miał jakieś zajęcie, ale tydzień temu ? albo jeszcze wcześniej już miał czas, a robił coś pożytecznego ? NIE.haha i jeszcze dał mi warna -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proste,wylotAż tyle osób to potwierdziło że siedząc na serwerze tylko na nim grał.Jeżeli już latek23 piszę że coś jest nie tak to wg mnie tak jest bo znam go dobrze i akurat wiem jak on myśli,a do tego potwierdzają to inne osoby.Nie oszukujmy się,jeżeli większość graczy jest za tym to tak będzie.CO do pingów to po kiego banować skoro automat to robi? A nuż się zbuguje ban bo może automat go kicknie lub usunie z graczy na serwerze,a Ty mu dasz bana i zbanuje osoby inne,tak jak to było kiedyś. Dla mnie to idiotyzm,po to są pluginy by was trochę wyręczać.I CO MNIE TO OBCHODZI ŻE SĄ INNI ADMINI NA SERWERZE?MACIE SPRAWDZAĆ WSZYSCY LUB PISAĆ ŻE "JA SPRAWDZAM" I TYLE,A NIE ŻE JEEDN SPRAWDZA A DRUGI SIĘ OPIERDALA BO TAMTEN ZA NIEGO TO ZROBI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności