Skocz do zawartości

Prośba o UnBan


VoldiShot

Rekomendowane odpowiedzi

Nick w grze: 5zloty

Wycinek z kosoli:

[bANNEO] Zostales zbanowany na tym serwerze !

[bANNEO] Powod: pa!
[bANNEO] Mozesz odwolac sie na www.forum.cs-classic.pl !
[bANNEO] Twoje SteamID : STEAM_ID_LAN ! 
[bANNEO] Twoje IP : 62.141.201.62:2

Opis Sytuacji: Wszedłem na serwer i z racji tego, że pewien gracz, którego nickiem jest "5zloty" stał się dość nie lubiany w gronie administracyjnym (chyba z wiadomych przyczyn), chciałem zrobić z tego żart i podpisałem się jako on. Gdy tylko napisałem do graczy obecnych w danej chwili na serwerze "Witam wszystkich" dostałem bana o treści "pa!" jak miewam na okres stały, chodź tego pewien w stu procentach nie jestem. Ogólnie rozchodzi mi się o to czy admin jest uprawniony do całkowitego blokowania dostępu graczowi, który po prostu chciał by buzie graczy na serwerze nieco się uśmiechnęły. W 99% procentach mogę powiedzieć, że adminem banującym był niejaki Kaer ale tego też nie jestem pewien.Czekam na jakąś odpowiedź.

 

Z poważaniem "Gracz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem sprostować gość wbił na aktywnym przez co kilannn moze potwierdzic i kaer ze  nie moglismy go zbanowac zrobic ssy bo wyskakiwalo ze "gracz został zbanowany" wiec dalem mu bana na cfg przez konsole amx dokładnie taką komendą "amx_bancfg damian 999999 pa"



i jeszcze jedno sam wbił i pisał ze nie bedzie wrzucał ssy z 5zloty bo ma ssy spalone na ktorym widać wh :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności